Astu ystäväni todelliseen vapauteen Jeesus odottaa

viuy

aivan mahtava kirja jossa kerrotaan lukemattomia esimerkkejä kuinka Jumala käytti häntä vapauttamaan homouden siteistä. Ja kuinka Kristus tuo valoon sinne missä on vain häpeää. myös Carlos Anacondian kirja Kuuntele minua saatana kertoo useista ihmisistä jotka vapautuivat ja löysivät todellisen vapauden.
Älkää välittäkö niistä nimikristyistä jotka tuomitsevat. Meillä uskovilla ei pitäisi olla muuta kuin sovituksen virka suurin osa on sen unohtanu.jos on rikkonut yhes kohtaa on syypää kaikis kohdis.kaikki me olemme olleet yhtä likaisia. ettei yksikään hukkuisi. katsokaa tv7 ohjelma arkisto Tuollaisia te olitte jotkut teistä
menestystä ja siunausta teille kaikille Jeesus tuli juuri kadonneita varten. etsimään sitä joka on eksynyt. Hei pyydäppä sydämestäsi että Vapahtaja Jeesus näyttäisi sinulle kuka Hän on ja että Hän todella elää. tiedät kuinka tyhjää elämä voi olla. Hän sinulle ilmestyy jos et häntä näe niin sydämesi näkee ja tulee näkemään.

1

125

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • viuy

      kirjan nimi on Särkynyt minäkuva Leanne Payne

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      233
      4159
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      112
      2624
    3. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      38
      2355
    4. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      81
      1426
    5. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      115
      1406
    6. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      48
      1169
    7. Kehtaisitko näyttäytyä

      kaivattusi seurassa?
      Ikävä
      78
      1087
    8. Ne viimeiset kerrat

      Kun katsoit minua niin lämpimästi. En unohda sitä ❤️
      Ikävä
      59
      953
    9. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      45
      936
    10. Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme

      Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu
      Ikävä
      58
      921
    Aihe