Poreillen

Heip kaikki sähköiset remonttireiskat!
Olen hankkimassa poreallasta ja alkoi mietityttämään sähköhommelit..millaista sähköliittämisiä oikein tarvitaan?ei taida onnistua ihan pistotulpalla vai..
2370
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jaa miksei, luulis tollasta poretta saavan 12-voltilla ja ei ole tappava jännite.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pipsa kirjoitti:

Heip kaikki sähköiset remonttireiskat!
Olen hankkimassa poreallasta ja alkoi mietityttämään sähköhommelit..millaista sähköliittämisiä oikein tarvitaan?ei taida onnistua ihan pistotulpalla vai..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu