”20 vuotta avioliittoa täynnä… niinpä niin!”… tuli ajateltua kuukausi sitten, kun ajelin työreissun päätteeksi Helsingistä Lahteen tuhruisessa ja pimeässä illassa. ”Ja 4 kuukautta viimeisestä hellästä rakastelusta vaimoni kanssa!”
Mietteeni olivat osin loukkaantuneet ja osin ilkikuriset tilanteeni suhteen. Näinhän olin miettinyt viimeksikin, kun Tahkon myyntikokous ylittyi osaltani yhdellä vuorokaudella – ja useammalla kiihkeällä laukeamisella kahden lentoemännän reisien väliin. Taisipa toinen nielaista siemennesteeni halukkaasti huuliensa väliin hymy naamallaan. Olin kuitenkin jo ajat sitten päättänyt mielessäni, että vieraissa käynti ei kauaa lämmitä, mutta syö liitoltamme pohjaa. – No muistot hymyilyttivät kumminkin: ”… lentoemot parisängyllä pyllyt vierekkäin ja minä suihkin kumpaakin vuoronperään anukseen. Voi niitä aikoja!”
Nyt olin kuitenkin päättänyt tehdä toisin. Ostin meille matkan Tallinnaan viikonlopuksi. Mennään katsomaan Sulle kerrankin niitä uusia vaatteita töihin ja juhliin. Sä olet sen arvoinen!, heitin vaimolleni liput kädessäni ja seksi mielessäni. Saat ne pikkumustat, jakkupuvut, kengät ja alusvaatekerrat yhdellä reissulla! Olin voimani tunnossa kuin nuori varsa ajatellessani miten hyvältä tuntui hurmata oma vaimo. – No okei, kai sitä sitten mennään, tokaisi vaimoni jotenkin epäuskoisena.
Reissumme oli tuleva kahden viikon päästä. Ja niin tulikin – ja puhelu Ruotsista pääkonttorista: viikonlopun aikana tuli valmisteltavaksi uusien myyntiryhmien sisäänajo organisaatioon Ruotsissa. – Olin kauhusta kankeana torstai-iltapäivänä kuullessani esimieheni selostuksen aiheesta. – Voi paskat!, tuhahdin mielessäni ja lähdin ajelemaan illalla kotiin.
”No voithan sä mennä sinne yksinkin!” selittelin asiaa vaimolleni illalla. ”Seli seli, sama laulu aina – mitään Sun jutuistasi ei toteudu – aina samat selitykset!” vaimoni sätti oikeutetusti. Ilta jatkui mykkäkoululla, ja perjantai-aamuna sain vastauksen lakonisesti: ”Sä voit tehdä mitä haluut, mutta mä menen ja vaaterahat oot velkaa heti.” Lähdin Ruotsiin matkakustannuksia ja kahta tonnia köyhempänä.
Viikonloppuna lauantaina ruotsalaistyönantajani sai yllättävän tiedon yrityskauppojen lykkääntymisestä ja kokouksemme päätettiin tunti avauksen jälkeen hämmentynein mielin. – Minua aihe olisi vähempää jaksanut kiinnostaa, kun selasin jo lentoa Tukhomasta Tallinnaan. Sainkin varmistettua lennon, joka olisi jo 7 jälkeen Tallinnassa illalla. ”Kerrankin positiivinen yllätys minulta meidän parisuhteeseen.”
Saavuin hotelliimme, ja pyysin oman avaimeni huoneeseen. Huone oli tyhjä – mitä nyt vaimoni ostokset niissä kauppakasseissa. Painuin aulabaariin oluelle ennen kuin huomasinkaan, ja jäin hieman syrjemmälle tarkkailemaan koska pääsen yllättämään vaimoni. Meni tunti ja taisi mennä pari kolme. ”No mä meen sitten nukkumaan, mutta yllättyypähän kuitenkin” mietin verkkaisesti kävellessäni kohti sviittiämme.
Ovelle tullessani kuulin huoneesta melko jyhkeän taustamusiikin. ”Jaha se on suihkussa”, arvelin tietäessäni hänen pitävän suihkuradion kovalla aamuisin mennessään pesulle. Tulin hiljaa eteiseen ja kirosin melkein ääneen muistaessani matkalaukkuni olevan alhaalla säilössä. ”Naks” laitoin oven kiinni ja kurkistin makuuhuoneeseen musiikin pauhatessa.
Tästä hetkestä lähtien sydämeni alkoi lyödä kuin vimmattu yrittäessäni hengittää – tai olla hengittämättä. Parivuotemme oli nimittäin täynnä. Soul-musiikin jysähdellessä vaimoni oli asettautunut kahden mustan miehen ratsukoksi. Toisen heistä tunnistin kotikaupungistamme: reilu parikymppinen kolli sukuelin paksuna syvällä vaimoni suussa. Toinen kavereista oli lähes parimetrinen leveäharteinen ja hirvittävän isokullinen korsto, joka kiskoi halkoaan vaimoni takamuksesta sisään. Ainoa ihmisääni, mikä musiikin keskeltä kuului, oli vaimoni kiljuva voihkinta, jollaista en koskaan häneltä ollut kuullut. ....
Lue koko tarina täältä:
http://seksifantasiat.runkkareille.com/vieraissa/vaimoni-sai-hotellissa-neekerilta-kyrpaa/
Vaimo sai hotellissa mustaa miestä
7
11649
Vastaukset
- tykkäänkovastii
Täss oli hyvä asetelma :)
- Paskatsuussa
No muistot hymyilyttivät kumminkin: ”… ruotsalaistyönantajani parisängyllä pyllyt vierekkäin ja minä suihkin sukuelin paksuna kumpaakin vuoronperään anukseen. Toinen kavereista oli lähes parimetrinen leveäharteinen ja hirvittävän isokullinen korsto. Taisipa toinen korsto nielaista siemennesteeni halukkaasti ”Jaha se on vaimo paksuna”, arvelin. Ilta jatkui mykkäkoululla, ja perjantai-aamuna sain vaimoni takamuksesta paskat reisien väliin.
- meehoitoon
Ootpa tyhmä
- ujnvgff
Hitto miten kiihottavaa luettavaa
- vanhasotaratsu
Vaimos on aika huora
- perusjammppa
Lentäs tollanen muija aika äkkiä pihalle
- ihanjes
Ihan jes tarina
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut = far-right Finns Party?
Eikös tuo tarkoita, että persut ovat äärioikeistoa? "In 2023, Petteri Orpo, of the National Coalition Party, unseated M827433Demarilesbo synnytti lapsen
Lapsen biologisella isällä ei ole mitään oikeuksia lapseensa. On pelkkä "luovuttaja". https://www.hs.fi/politiikka/art2044690Opettaja teki pornoa sivubisneksenä
Jännittävää nähdä, koetaanko tämä ihan normaaliksi ja toivottavaksi kombinaatioksi kasvatusalalla. Voi mennä hyvin kiinn734628Ei me olla sielunkumppaneita
jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v584140HS - SDP valmistatuu MILJARDILEIKKAUKSIIN seuraavalla vaalikaudella!
"Sdp:n uusi talousääni lupaa miljardien edestä leikkauksia HS-haastattelu|Kansanedustaja Joona Räsänen on Sdp:n puheen714127Persu ei ole koskaan päässyt Valkoiseen Taloon
Eikä pääse. Jopa demareita siellä on käynyt, vaikka jenkkien vasemmistolaisin suuri puolue vastaa lähinnä Suomen kokoomu333629Porno-ope?
Kaikenlaisia sitä nykyään Suomessakin on. Tai onhan niitä voinut olla aiemminkin, mutta ehkä paperilehtin aikakaudella e613035Sovitteko ulkonäöllisesti
Oletteko kaivattunne kanssa sopivan näköinen pari? Semmoinen, suurinpiirtein yhtä hyvän näköisiä? Samanlainen olemus, ty652752Opettaja OnlyFansissa - Onko ihan OK?
Onko mielestäsi ihan OK, että peruskoulun luokanopettaja on virka-aikansa ulkopuolella aktiivinen aikuisviihteen tuottaj401950- 471695