Hyvä 4smile

Onneaodottava

Tiedän että olet kiireinen ja kyselijöitä on paljon...mutta asetun tänne jonottelemaan jos joutaisit kortteja nostella?😊 kiinnostaisi tietää että vieläkö tiet kohtaa tumman urheilullisen nuoren miehen kanssa? Yleensäkki mitä rakkauteen nousee ja rahaan? Nöyrä kiitos sinulle!

5

158

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 4Smile

      Kun sais noista jotain irti...
      Ei hirveemmin tullu muuta ku vaaleahkon miehen kans jtn, muttei mitään ihmeempää.
      Palaan ku ehdin ja jaksan

    • 4Smile

      No niin.., oot vissiin saanu odottaa liiankin kauan ja toivottavasti jonkunlainen käänne asioissasi on jo tapahtunut :9

      Tuli ihan ensimmäisenä eron/eroon pääsemisen/kolmannen osapuolen kortti. Jotaakin vääntöä sulla on ollut ja tasapainon säilymisen osalta kanssa aikamoinen työmaa. Oot kokenu, että sua on täydellisesti puujkotettu selkäänja sun on hirveän vaikea ollu uskoa, että tokenet enää ollenkaan.

      Jotennkin tässä nyt ois kyse perhe asioista ja joko perintö tai jokin muu isompi summa rahaa, jonka ajattelit ensin tuovan onnea, mutta sitten huomasitkin, että vaatii äärettömän paljon voimia pysyä kasassa. Tässä on joku ristiverinen nainen, joka paljon pyörii ajatuksissasi ja johon olet luottanut.

      Tilanne on ja jatkuukin hiukan paljon haastavana vielä ja aiheuttaa liikehdintää eniten kait sen takia, että sun pitää osata ratkaista miten etenet. Kun häly ympäriltäsi laantuu, istahdat 'kannon nokalle soitintasi soittelemaan' ja ulvot kuulle haaveitasi ja omia kipu kohtiasi. Sinulla, on ne onnistumisen avaimet omissa hyppysissäsi ja huomaatkin, että hommat ratkeavatkin kannaltasi ihan suotuisasti
      Stressaat kuitenkin, vaikka olet vastustajasi jo selättänyt. Tää liittyy johonkin jo kauan kestäneeseen juttuun ja tähän liittyy vaalea aikuinen mies. Tosiasioitten hyväksymistä ja työasiat tuli tähän, niissä ois nyt tulossa jokin isomman puoleinen muutos.

      Muutosten tuulet puhaltelevat ja on harmoniaa/hyvää oloa. Voi tarkoittaa jopa romanssia. Kaikki syy iloon ja juhlaan. Jokin viesti tulossa (voi liittyä lapseenkin, vaalea tytttölapsi?) , mutta jokin tässä mättää kun tässä on taas joku vaalea aikuinen mies ja kun tuolla aiemmin oli sen kortti jossa pohditaan, onko aika kypsä jollekin asialle??? Lastako aiot hankkia, vai koskeeko tämä jotain vaalean miehen tyttölasta?


      Ristiverinen mies ja jokin asia paljastuu, jokin viesti tulossa tähän liittyen. (Nyt kun kaikki vaalean miehen kortit on käyty, voi olla, että tämä edelleen on samaa tarinaa) Vaalea nainen TAI lämminhenkinen, kypsään ikään ehtinyt nainen - paljon elämänkokemusta omaava. Uusi alku ja vaaleahko nainen. Tää liittyy nyt johonkin sellaseen juttuun, jossa oot ottanut hartioilles paljon enemmän kun jaksat kantaa.
      Koko ajan oot varpaillas ja pelkäät että jokin tapahtuma suistaa sut täysin raiteiltaan. Jokin sellainen on tulossakin, mutta ajat sitä, mikä sinulle kuuluu tietäen, että sinulla on omat oikeutesi myös tähän liittyen, koet kumminkin että sut tavallaan kuin sysätään syrjään ja sulta peitellään asioita ja oot täysin sen armoilla, että jokin viesti vielä mokomaan liittyen auttamatta tulee.
      Kohtalonpyörä kuitenkin raksuttaa kaikelle omaa aikaansa ja muista, että saat olla ylpeä siitä mitä olet jo saavuttanut! Joko tässä on tumma nainen TAI sitten petollinen sellainen ja tämän tiimoilta tarvit nyt kaiken terävän havaintokykysi ja päättäväisyytesi. Ellei tämän tumman naisen rinnalla, ole tumma mies, niin sitten se on virkamies. Koti oikeinpäin ja jotenkin tähän liittyy eri paikkakunta.
      Hilpein mielin vipellät polullasi ja saat ehkä jonkun yllättävän kutsunkin ja sun on vähän vaikea pitää jalat maassa, sillä perhosia lentelee vatsassasi ja aurinko paistaa porottaa lemmen asioissasi niin kirkkaana jotta! Niin.., kyllä se sille näyttäisi, että polkunne siis kohtaavat :)
      Jotakin tulee vääjäämättä viestin muodossa ja sinä olet erittäinkin toiveikas, harvemmin tapaamasi henkilön suhteen. Raha-asiat pikkusen kismittää, mutta et anna sen liiemmin harmittaa. Sun ajatuksissas pyörii vain tuo mies.
      Hoh hoh.., jo on aikoihin eletty!Hertta kakkonen ja 10. Taitaa olla niin, että nyt on sitten yhden vaiheen loppu ja uuden alku, nimittäin tää voi jopa tarkoittaa kosintaa. Hirveä määrä herttakortteja ja sä alat suunnitella tulevaisuuttasi, vaikka jokin silti pikkusen ahistaa. Mitä ilmeisimmin rahasopimusasioissa sulle ehdotellaan kaikenlaista.. Avioehtoko???

    • Onneaodottava

      Hei😊kiitoksia sinulle vastauksestasi🖒liittyykö tuo kysymäni tummamies ja kosinta toisiinsa??😊😊

    • Onneaodottava

      Palautetta laittelen😊asiat ovat todella menossa tähän suuntaan niinkuin näit🖒 kysymäni tummamies on nykyään vaalea ja hänellä on todellakin tyttölapsi ja kyllä tiet kohtasi jälleen😊😊 katsotaan miten jatkot menee😊

    • 4Smile

      Lycka till :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Karhuryhmä

      Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?
      Jämsä
      28
      3436
    2. Mitä sä pelkäät

      Ettei tää etene?
      Ikävä
      97
      3206
    3. Mitä kaikkea sä

      Olisit valmis tekeen mun eteen vielä? Vai oletko mitään?
      Ikävä
      76
      3034
    4. Raisionkaaren koira hyökkäys

      Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim
      Raisio
      79
      3001
    5. "Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"

      Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m
      Maailman menoa
      53
      2901
    6. Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti

      Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.
      Ikävä
      86
      2678
    7. Ei me saada toisiamme

      Ei vaan saada. On vain haaveita ja uunelmia
      Ikävä
      35
      2490
    8. Mikä on luonteesi parhain ominaisuus

      ja mikä huonoin?
      Ikävä
      57
      2351
    9. Satuit vain olemaan

      Ensimmäinen joka avasi minussa sen nähdyksi ja rakastetuksi tulemisen puolen. Pitäisi vain muistaa että et ole ainoa. Se
      Ikävä
      43
      2225
    10. Vieläkö toivot, että kuulisit

      Minusta? Vai suutuitko kun en pystynyt vastaamaan sinulle?
      Ikävä
      88
      2002
    Aihe