Yks kysymys

Mitä yhteistä on Backaksessa ja kortsuissa?
5128
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kun käy Bacakasessa löytyy kortsuille käyttöä

Äänestä

Mulkut pyörii molemmissa

Äänestä
  • Naulan kantaan!

    Äänestä

  • En kyllä kehtaisi kirjoitella täällä, kun tuntuu olevan niin pieni, että kortsussa pyörii. Onko tehty tutkimusta jossa ilmenee,että jos miehellä on pieni sukupuolielin eli siis tämä "mulkku" niin hänen aivoitoimintansakin on hyvin hyvin pienimuotoista. Mikäli ei ole tehty niin ei enää tarvitse, se on selvitetty nyt.

    Äänestä

Jos intialainen joogi on napannut itseltään poskeen, uskon että kaikki on mahdollista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Gloryholet kirjoitti:

Mitä yhteistä on Backaksessa ja kortsuissa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu