Auttakaa pliis

Moi kaikki mun hamsterilla on joku se haukkoo henkeä ja ei jaksa liikkua ja on sellainen voisitteko antaa vinkkejä
373
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No kuoliko se?

Äänestä

Ei silloin se piristyi ja oli muutaman päivän virkeä mutta iskä oli kattonu yöllä 2 aikaan mökkiin se oli menny nurkkaan ja se oli kuollu

Äänestä
  • hamsterit ei elä montaa vuotta. siihen pitää varautua kun niitä ottaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Humpu kirjoitti:

Moi kaikki mun hamsterilla on joku se haukkoo henkeä ja ei jaksa liikkua ja on sellainen voisitteko antaa vinkkejä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu