Onko normaalia?

Olen 15v poika ja menen ysille. En ole masturboinut mutta yöllä tulee ajoittain siemensyöksy. Stondikset rajuja kun katselen vaikka tyttöjä tiukoissa farkuissa.
166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Erittäin normaalia tuossa iässä. Mulla ainakin oli märkiä unia yläasteen aikana usein. Sen jälkeen ne sitten loppukin. Harmi, sillon ne oli lähinnä kiusallisia, nyt osaisin suhtautua rennommin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


poitsu15 kirjoitti:

Olen 15v poika ja menen ysille. En ole masturboinut mutta yöllä tulee ajoittain siemensyöksy. Stondikset rajuja kun katselen vaikka tyttöjä tiukoissa farkuissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu