Elämäni nainen

ihanaanaista

Anu oli nainen josta todella pidin. Piristävä ja elämänuskoa antava tuttavuus kaiken alkuelämän yksitoikkoisuuden ja epäonnisen avioelämän unohduksen antaja. Pieni ja pehmeä Anu vakaine mielipiteineen ja vahvoine edesottamuksineen. Ja uskon hänen pitäneen minustakin kovin, kuten minäkin hänestä.Vahinko vaan, hänellä oli aviomies, ja kuitenkin elimme sydämissä vain toisillemme.

Tapasimme vuosia sitten rannikkokaupungin sulkemistaan odottavan ravintolan viimeisinä asiakkaina keskiyön maissa. Olin tulossa ylitöistä ja poikkesin ensimmäistä kertaa kyseiseen ravintolaan matkallani kotiin, siihen pakkilaatikoiden ja sekamelskan täyttämään yksiöön jonka olin saanut vuokratuksi. Elämä oli hiukan tolaltaan ja pää täynnä ajatuksia taakse jättämästäni perhe-elämästä. Kaikki vitutti. Vaimo ei enää sietänyt ja parin vuoden ikäistä lasta oli ikävä.

Astuin sisään lähiön kapakkaan ja näin perimmäisessä pöydässä vaalean, pitkähiuksisen naisen jonka olkapäät peittyivät pehmeään hiusmereen. Hän istui etukumarassa kädet pöydällä ja katsoi edessä olevaan lasiinsa. Menin naisen pöytään ja istahdin vastapäätä, lupaa kysymättä, ja katsoin kysyvästi häntä kasvoihin ja kysyin, että miksi noin surullinen olemus? Nainen nosti päätään ja vastasi olevansa vaan allapäin, muuten vain. Pieni piristyksen välähdys silmissä kertoi, etten ainakaan ollut epätoivottu pöytävieras. Sain tietää, että naisen nimi oli Anu ja että hän jälleen kerran oli kaksi viikkoa yksin. Mies oli aiemmin päivällä lähtenyt kahdeksi viikoksi Eurooppaan työmatkalle. Ja niitä matkoja on vuodessa 200 vuorokautta. Ei mukavaa. Anu oli hiukan humalassa ja minun tilani oli nouseva. Aika kului jutellessamme ja kävimme viimeisten sävelien tahdissa vielä tanssilattialla. Kaiken lisäksi olin saanut puhuttua itseni illan päätteeksi saatolle.

Luontevasti kutsui Anu alaovella minut kotiinsa vaikka myöhäinen ajankohta olikin. Naimisissa oleva nainen otti täysin tuntemattoman höpöttäjän vieraakseen. Nousimme hissillä viidenteen kerrokseen ja astuimme Anun avaamasta ovesta sisään asuntoon. Anu katsoi ympärilleen etsien jotain ja suutahti hieman, sillä mies ei ollut jättänyt tuttua, muutamaa seteliä sisältävää kirjekuorta eteisen pöydälle. Se oli kosto pienestä riidasta ja myös osoitus säälittävästä itsekkyydestä.

Anu unohti nopeasti ärtymyksensä ja pyysi minut olohuoneen puolelle. Asunto oli pieni ja viihtyisä kaksio isolla keittiöllä. Istuin sohvalle ja Anu toi lasilliset vettä sitruunaviipaleilla. Istuimme ja kertoilimme tarinaamme Anu pienessä hiprakassa ja minä melkoisen selvänä. Anu oli pukeutunut mustiin suoriin housuihin ja tiukkaan, niinikään mustaan villaiseen jumpperiin. Oli talviaika ja vaatteet olivat hieman talvisemmat. Anu oli muodokas nainen, ei mikään pitkä, ehkä n. 165 senttinen sopusuhtainen haluttavuus. Ei laiha eikä lihava, mutta sanoisin sopiva ainakin minun makuuni. Juttelumme eteni kevyesti ja Anu kertoi yksin kotona ollessaan liikkuvan sisällä alasti. Talo oli korkealla kohtaa ja ikkunasta ei näkynyt kuin merta ja hänen mielestään oli se ja sama jos Virosta joku katsoi, niin katsokoon.

Rinnat olivat tiukan jumpperin alla haluttavan näköiset ja mukavan pyöreät. Ehkä hiukan isommat kuin yleensä Anun kokoisella naisella, mutta eivät mitkään huomiota herättävän mahtavat. Mustat housut kiristivät mukavasti pyöreitä pakaroita. Kertakaikkisen herkullinen ilmestys. Siirryin sohvalle Anun viereen ja otin hänet käsivarteni halaukseen, toisella kädellä hiukan silittelin hiuksia ja suutelin otsalle. Anu tuntui olevan leikissä mukana ja otin hänet kovempaan puristukseen ja suutelin suulle. Hänen kielensä tuikahti vasten hampaitani ja siitä se tervehti minun kieltäni. Anu painautui vasten rintaani ja suuteli ja suuteli. Hän oli siinä toimessa taitava ja tunsin huulien imevän ja kielen leikkivän omillani. Kuljetin kättäni alas povelle ja puristin tiukkaa, rintaliiveissä olevaa rintaa, sitten toista ja Anun suutelun lomassa kuului nautinnon ääntelyä. Anu irrottautui minusta ja sanoi, että riisuudutaan, niin olisi kotoisampi olo. Hän otti jumpperin päältään ja riisui mustat housunsa. Irroitti rintaliivien hakaset ja vapautti rinnat, pujotti pikkuhousut pois ja oli alasti. Olin siinä ohessa tehnyt itselleni saman ja olimme kaksi alastonta rinnakkain. Anun rinnat olivat kauniit ja raskaan näköiset, naisellisesti hiukan riipuksissa, mutta ei paljoa. Kynätestin kun olisi tehnyt, niin hyvin olisi kynä rinnan alla pysynyt, mutta kauniit ne olivat. aivan minun mieleeni. Siinä istuessaan hänen reisiensä ja vatsan yhtymäkohdassa pilkisti vaalea, kiharainen karvoitus...

Lue koko tarina täältä:
http://seksifantasiat.runkkareille.com/romanttinen-erotiikka/elamani-nainen/

5

6038

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ihanjes

      Ihan jes tarina

    • Mullakin oli yksi Anu, tunnettiin vuosi ja naitiin varmaan tuhat kertaa sinä aikana!
      Mieletön herkku oli ja vieläkin ikävä...
      Pitääpä lukea sun tarina : )

    • Alkoi seisomaan jo ekalla sivulla : D
      Seisoo niin että sattuu : O

    • rthatg

      Jotenkin tykkäsin tästä tarinasta tosi paljon, en ihan tarkkaan tiedä miks, mut tosi paljon kuitenkin

    • kampiojossa

      Ja taas löyty kivaa luettavaa :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Diesel-ammattilainen kehuu Sanna Marinia

      "Sanna Marinin (sd) hallitus loi neljä vuotta sitten väliaikaisen polttoaine­tuki­järjestelmän, kun energianhinnat nousi
      Maailman menoa
      36
      2769
    2. Pitkänperjantain kunniaksi tekoälyn analyysi Riikka Purran kirjoituksesta

      🧠 Mitä se kertoo "riikka"-nimimerkin lähijunassa tapahtuneesta? 1. Asenteellinen ja epäasiallinen sävy: Kirjoitus purs
      Maailman menoa
      16
      2577
    3. 100 prosentin perintövero korjaisi myös Hitas-ongelman

      Moni ei uskalla kieltäytyä perinnöstä maineen menettämisen uhalla, joten sitten tulee näitä tilanteita, joissa joutuu es
      Maailman menoa
      43
      2278
    4. Riikan antisakset leikkaavat bensan hintaa ylöspäin

      Sannan aikoina bensaa sai 1,3 euron litrahinnalla ja Riikka leikkasi sen euron ylemmäksi reiluun 2 euroon. Joko on saks
      Maailman menoa
      20
      1871
    5. Iso poliisioperaatio Lapualla

      Paikalla oli silminnäkijän mukaan myös kolme ambulanssia. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011924650.html Onko virpo
      Lapua
      38
      1582
    6. Olen aika varma

      että meidän tiemme risteäminen oli ainutkertainen tapahtuma elämässäni. En tule koskaan kohtaamaan ketään muuta, joka sa
      Ikävä
      51
      1555
    7. Oletko nähnyt hänet ilman...

      Vaatteita!?
      Ikävä
      38
      1483
    8. Sukupuolineutraalit liikennemerkit yksi persujen älynväläys

      Samassa rytäkässä kaikki syrjäseutujen bussipysäkkien liikennemerkitkin vaihdettiin, vaikkei bussia ole liikennöinyt enä
      Maailman menoa
      25
      1363
    9. Oon niin surullinen

      Ettei meistä tullut sitä mitä toivoin
      Ikävä
      28
      1204
    10. Mitä sitten odotat

      Jos seurailet vain tekemisiäni
      Ikävä
      26
      1151
    Aihe