Yritys:
RedHat on Skandinavian johtavia toimijoita maksupuhelimitse tapahtuvan henkisen neuvonnan ja muun puhelinviihteen saralla. Nopeasti kasvavan kysynnän vuoksi haemme välittömästi lisävahvistusta joukkoomme. Sinulle on tarjolla alan houkuttelevin palkkajärjestely. Käy tutustumassa kotisivuihimme www.redhatholdings.com, sekä muihin palveluihimme mm: www.myslinjen.se ja www.ringkontakt.se.
Tehtävä:
Oletko mieleltäsi avoin ja haluat tehdä asiakkaamme tyytyväisiksi? Haluatko olla oma pomosi, työskennellä kotoasi käsin ja määrätä itse työn määrän ja työajat?
Haemme tällä hetkellä ennakkoluulottomia ja sujuvasanaisia puhelinemäntiä, joille puhelinkeskustelu on helppoa. Koulutusvaatimuksia ei ole. Teet työtä puhelimitse, anonyymina ja suojattuna. Tehtävässä ei käytetä web-kameraa, joten henkilöllisyytesi pysyy vain meidän tiedossamme.
Tehtävän kuvaus:
Työsi on kehittyvää ja vapaata. Asiakaspuhelut yhdistetään puhelinvaihteemme kautta anonyymisti sinulle. Kun haluat työskennellä, kirjaudut puhelimellasi sisään järjestelmäämme. Silloin olet asiakkaiden tavoitettavissa ja vastaat omien puheluidesi laadusta ja tasosta. Asiakaspuhelumme ovat sosiaalisia ja viihdyttäviä.
Voit työskennellä puhelinemäntänä kokoaikaisesti tai yhdistää työn osa-aikaisena opintoihin tai muuhun.
Vaatimukset ja palkkaus:
Olet vapaa ja avomielinen sekä keskittynyt asiakkaiden tyytyväisyyteen. Sinun tulee voida työskennellä ilman häiriöitä. Työskentelet vähintään 60 tuntia kuukaudessa. Edellytämme, että puhut suomea täysin sujuvasti. Ruotsi, tanska, norja ja/tai englanti ovat eduksi.
Tarjoamme peruspalkan ja puheluihin perustuvan tuntipalkan. Olet myös alusta alkaen mukana bonusohjelmassamme, joka tarjoaa paremman tuntipalkan saadessasi enemmän puheluja. Maksamme palkan 14 päivän välein, joten rahat ovat tililläsi vain muutamaa päivää tehtyjen töiden jälkeen.
Hakemus:
Lähetä hakemuksesi sähköpostitse meille [email protected]. Lisätietoja puhelimitse 0374118000 / Ida. Muista liittää sähköpostin mukaan puhelinnumero, josta sinut tavoittaa ja tiedot ajankohdasta, jolloin voimme ottaa yhteyttä.
Haemme sujuvasanaisia puhelinemäntiä
RedHat
1
4380
Vastaukset
- Anonyymi
Juu ei kelpaa töihin kukaan vaikka kuinka järkevän ja asiantuntevan hakemuksen laittaa. Kusedusfirma. Muka paikkoja auki koko ajan. Kaverini laittoi montakin kertaa ja eri kautta. Ei kelpaa. Aika nirsoilua. Tuskin palkkakaan kohtaa. Ei voi olla kovin hyvää työtä koska jos olisi, ei olisi paikkojakaan auki vuodesta toiseen. Tunkekaa hattunne prseeseenne!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1047624
Siekkilässä ajettu ihmisten yli- mitä tapahtui? Länsi-Savo ei ole uutisoinut asiata
Manneja, vaiko matuja?1075768- 835117
- 1394496
Alavuden sairaala
Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan113190- 542909
- 532822
- 612417
Törkeää toimintaa
Todella törkeitä kaheleita niitä on Ylivieskassakin. https://www.ess.fi/uutissuomalainen/8570818102404Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562016