Osti digi kamera

Osti digi kameran se ei käynyt xpn mainosa sanoiti käyn jää jumin ostin vieme kesana mää soitin posti myytii nii satoiti mule paluta takaisin pitä maksa posti maksu siitä varmakin
1342
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

nyt sitten työnnät se kameran rallireikääs ja sen jälkeen auton nokka kohti ulkomaan terminaalia!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ute kirjoitti:

Osti digi kameran se ei käynyt xpn mainosa sanoiti käyn jää jumin ostin vieme kesana mää soitin posti myytii nii satoiti mule paluta takaisin pitä maksa posti maksu siitä varmakin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu