Niin? Joku oli pettynyt, onko muita kokemuksia?
Parga, Hotelli Rezi - kokemuksia?
4
595
Vastaukset
- varovainen2222
Meille hotelli Rezi oli pettymys ,pettymykseen sisältyy ilmastointi jääkappi, huoneen koko sekä sekä KASSALIPAS (rahojen säilytys) turvallisuus ontuu.
- Pargatar
Ok. Ei kuulosta hyvältä... Monet brittiläiset tuntuvat jostain syystä kehuvan Reziä, itse en ole käynyt.
Kannattaa laittaa matkanjärjestäjälle palautetta, jos valmismatka.- meitäonmontaa
En kyllä ymmärtänyt täysin pettymyksen aiheita. Mikä vika ilmastoinnissa oli, liian kylmä vai kuuma, samaten jääkaappi? Huoneen kokohan selviää yleensä hotellin nettisivuilta, niissä on valokuvia sekä neliömäärä ilmoitettu. Ja jos on valmismatkalla, toimimattomasta ilmastoinnista ja jääkaapista kannattaa valittaa ensin hotelliin, jos se ei auta, niin sitten matkanjärjestäjälle.
Valittihan joku jollain toisella palstalla, ettei Rezin HOTELLIhuoneessa ollut keittomahdollisuutta
- Pargatar
Ajattelin, että valittaja spesifioi itse, jos viitsii. Rezistä on niin paljon hyviäkin kommentteja.
Ei kai sitten viitsi. Sinänsä nimetystä kohteesta kun valittaa, tulisi kyllä hieman tarkentaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1006484
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303873törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283260Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3761774- 331408
- 271350
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi471023Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11976Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11910- 42879