Taas huijari otsikoissa

Huijari konserni sai lisää miljardi sakkoja USA.ssa , kirjoittaa hesari aamulla. Enpä kehtaisi tuomoisen maineen omaavalla rotiskolla ajella, tutut viellä näkee. Laatukin peltoautojen tasoa.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kauhee merkki, kammottava alku historiassa, laatutaso täys kupla, siis susi jo syntyessään, vikoja yhtenään, eikä mitään pikkuvikoja, vaihteistot leviää, moottorit hajoavat, öljy juoppoja. Tämmöisiä vuodesta toiseen värkätään kaiken maailman"syltty tehtailla". Meksikossa, Kiinassa yms.

Äänestä

Ja audii, mersuu, bemarii....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


teidenkummajainen kirjoitti:

Huijari konserni sai lisää miljardi sakkoja USA.ssa , kirjoittaa hesari aamulla. Enpä kehtaisi tuomoisen maineen omaavalla rotiskolla ajella, tutut viellä näkee. Laatukin peltoautojen tasoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu