Olen yläkoulua käyvä poika, ja eroan tyylilläni ja vaatetuksellani muista. Kaikki pojat pitävät jotain college/lökö housuja, ja tummia huppareita ja suoralippaista. Kuuntelevat aina jotain rap tai jotain gangsteri musiikia. Itse pukeudun vaaleisiin pilli farkkuihin (joskus revityt) ja pidän punaista baseball/Letterman takkia ja sen alla on turkoosi tai vaalean vihreä t-paita. Muut pitävät jotain yli suuria skeittari kenkiä, itse pidän converse. Sillä aikaa kun muut kuuntelevat gangsta räppiä, niin olen siellä nurkassa kuulokkeet päässä kuuntelemassa 80-luvun rock ja punk musiikkia. Ei ole mikään ongelma kuitenkaan, pidän tyylistäni kyllä. Olen vaan niin erilainen kuin muut tyylilläni.
Erilainen tyyli kuin muilla
4
390
Vastaukset
- juuuhhm
Minusta tuo kuulostaa kivalta tyyliltä :) ei kaikkia ole luotu samanlaisiksi jokainen on erilainen. Älä kuitenkaan luovu tyylistäsi ja rupia pitämään sellaisia vaatteita josta et itse pidä. Vaan pidä vaatteita josta tykkäät. T: 15v tyttö.
- PorkkanaReikääKulttuuris
Sun koulu on kyllä hemmetin outo, jos kaikki on jotain gangstoja. Gangstat kuoli sukupuuttoon 2000-luvun alussa. Oma tyylisi vaikuttaa taas ihan normaalilta. T.17v jäbä
- VisualKei
Kuulostaa hienolta tuo sinun tyyli. Itekki eroan koulussa kivasti muusta porukasta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1562548Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021072- 64901
- 65839
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85710Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658