Nero 2016 Classic multimediaohjelmisto

Voiko tällä (Nero 2016 Classic) poimia CD-levyiltä musiikkia muistitikulle (autokäyttöön) mp3 laadulla 320 kbps?

Nero 10 ei onnistu kuin 192 kbps (mp3).
6167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat
  • Turhan monimutkainen Neroon verrattuna.

    Äänestä

Kyllä onnistuukin! Nero 10:lä voi ripata mp3 320 kbps.

Äänestä
  • Eikös tuo nyt onnistu ihan Windowsin omalla mediaplayerilläkin

    Äänestä

  • Onnistuu osittain, kaikkien levyjen tietoja WMP ei löydä. Joutuu kirjoittamaan käsillä, osassa aivan väärät tiedot levystä. Näillä on eri tietopankki.

    Äänestä

  • Silläkinjuu kirjoitti:

    Eikös tuo nyt onnistu ihan Windowsin omalla mediaplayerilläkin

    Kun laitan tikulle yli 200 cd-levyä, en halua kirjoittaa käsin levyjen nimiä ym.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


KiitollinenVastauksista kirjoitti:

Voiko tällä (Nero 2016 Classic) poimia CD-levyiltä musiikkia muistitikulle (autokäyttöön) mp3 laadulla 320 kbps?

Nero 10 ei onnistu kuin 192 kbps (mp3).

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu