vokissa puukotus

silläviisiiiiiiiii
8261
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

vokki asukkien keskinäiset välien selvittelyt. osumaa saaneet kuskattu piipaa pirssillä paikattavaksi. semmosta se on rauhan uskonnon harjoittajien elämä

Äänestä

Joo eivät tälläkertaa vielä puukottaneet jotain suvakkipalvelijaa tai muuta syöttäjäänsä. Pietarsaaren paskalakit on kaikki näiden ählämien kavereita.

Äänestä

nooh jos nyt toisiaan tökkii siitä vaan ei nuo heti lopu

Äänestä

Näpertelyä se on tuo tuollainen turvapaikanhakijoiden puukkohippasilla olo!
Urhoolliset perus suomalaiset miehemme sen sijaan kunnostautuvat saamalla uhreiltaan nirrin pois, sillä valtaosan suomalaisista henkirikoksista tekee työtön, keski-ikäinen ja alkoholisoitunut mies.

Äänestä

tyypillinen matu on narkkari.Suomen tuonti vetää 300metriä pitkiä matu vammas ketjuja ensin matut sitten jos huvittaa niin omat.Sanotaan että suomessa on työvoima pula. Niin on varmaan vanhustenhoito,kotihoito,laitoshoito.omaishoito lisää vaan pakolais vammaisia niin suomi nousuun.

Äänestä
  • Hieno kommentti!
    Viitsisitkö vielä suomentaa mitä kaikkea yritit siinä sanoa?

    Äänestä

HITLER HITLER takaisin tummat silmät ruskea tukka kaikki vaan krematorioon on poskella nukka

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lihanleikkaajako kirjoitti:

silläviisiiiiiiiii

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu