leffaehdotuksia?

hkbbkl

Kiinnostais katsella vähän gay-pornoa. Mulla on tietynlainen maku pornon suhteen, enkä ole vielä täysin makuuni sopivaa löytänyt.

Pääpiirteittäin kuvaus olisi bareback ja se että laukeaminen tapahtuisi bottomin perseeseen. En jaksa katsoa enää mun vauhdilla pannaan ja ulistaan kiimasta ja sit vedetään kulli ulos ja runkataan loppuun. Tosi kiihottavaa katsoa kun top oikein survoo munaansa sisään ja sykähdellen siementää panopuunsa.
Rupes ihan panettaan.

Plussaa olisi joita miehet eivät olisi mitään narukäsiä vaan miehekkäitä. Intohimo ja kunnon huohottaminen plussaa. Ja jos hiki virtaa.

Tiedän ettei tänne kuuluu, mutta ainoa gay-henkinen sivu, jossa ei varmaan joudu vittuilun kohteeksi 😊

4

569

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • masturbator_in_a_bottle
    • Laatu-ennen-kaikkea

      www.xvideos.com
      Hakukenttään gay bareback compilation
      Itse viel valitsen haun jälkeen kategorian yli 10min.. Ja johan löytyy vaikka ja mitä ;) Nautinnollisia hetkiä toivotan!

    • Mällit_lentää

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei sua enään tunnista

      Kun olet vanhentunut ja lihonut.
      Ikävä
      231
      7796
    2. Etsin vastaantulevista sua

      Nyt kun sua ei oo, ikävöin sua niin v*tusti. 😔Jokaisesta etsin samoja piirteitä, samantyyppistä olemusta, samanlaista s
      Ikävä
      45
      5330
    3. Huomenet naiselle

      Harmittaa ettei ehkä nähdä enää koskaan. Näillä mennään sitten.
      Ikävä
      59
      4832
    4. Mikä kaivatussasi kolahti?

      Mikä oli erityistä?
      Ikävä
      76
      3517
    5. Kaikesta muusta

      Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko
      Ikävä
      16
      2035
    6. Tekis mieli lähestyä sua

      Mutta pelkään että peräännyt ja en haluis häiritä sua... En tiedä mitä tekisin olet ihana salaa sua rakastan...💗
      Ikävä
      32
      2001
    7. Hyvää yötä.

      Miten äkäpussi kesytetään? 😉 pus
      Ikävä
      31
      1859
    8. Ajatteletko koskaan

      Yhteisiä työvuosia ja millaista silloin oli? Haluaisin palata niihin vuosiin 🥹
      Ikävä
      44
      1707
    9. Kyllä hävettää!

      Olla taivalkoskelta jos vuoden taivalkoskelainen on tuommoinen tumpelo.
      Taivalkoski
      38
      1662
    10. Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?

      Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin
      Maailman menoa
      141
      1591
    Aihe