kaksio Agadirissa suomalaiselta luotettavasti

jjjjjjjjjjjjjjjjjj

200 e viikoksi


400 e kaksi viikkoa




250 e / kuussa pidemmäksi aikaa ( vuodeksi tai enemmän )

vartioidulla alueella


kalustettu, nykyaikainen, 2 km hienosta rannasta


[email protected]

5

1098

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Castagna1973

      Hei!
      Saisinko kuvia ja muuta lisätietoa, esim. kaksion tarkka sijainti? Olen 77 vuotias suomalais-ranskalainen eläkkeeellä oleva nainen ja vietän vuoden mittaan useita kuukausia Agadir'issa. Pitempiaikainen (vuoden tai ) vuokraaminen kiinnostaisi minua.

      • ÓTA ASUINKAVERIKSI, OLISIN VALMIS MUUTTAMAAN PITKÄKSIKIN AJAKSI.
        OLEN 67 V


    • Castagna1973

      Hei!
      Saisinko kuvia ja muuta lisätietoa, esim. kaksion tarkka sijainti? Olen 77 vuotias suomalais-ranskalainen eläkkeeellä oleva nainen ja vietän vuoden mittaan useita kuukausia Agadir'issa. Pitempiaikainen (vuoden tai ) vuokraaminen kiinnostaisi minua.

    • ÄLKÄÄ MISSÄÄN TAPAUKSESSA MENKÖ VUOKRAAMAAN TÄTÄ KAKSIOTA JOTA SE ILMOITTELEE. OLETTE IKUISESTI KUSESSA.

    • justusi123333

      Suomalaisten kannattaa vuokrata Sarandasta ...tai Durresista..siellä yhä enemmän suomalaisia..siis Albaniasta..hyvä Eurooppalainen maa..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi naiset haluavat itseään vanhemman kumppanin? Vai haluavatko?

      Tuolla toisessa ketjussa tuli esille tämä kysymys ja se on mielestäni hyvä kysymys. Kiitos scrg:lle tämän kysymyksen esi
      Sinkut
      428
      1753
    2. Väleistä

      Minkälaiset välit sinulla on kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      71
      808
    3. Missä vaiheessa

      Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et
      Ikävä
      38
      777
    4. Mulla on ikävä sua

      Pakko se on myöntää, mulla on ikävä sua 🥺💔.. En kyllä haluaisi sitä myöntää kun tämä tilanne on niin hankala. Oon yri
      Ikävä
      29
      724
    5. Ajatteletko usein vielä

      Meitä?
      Ikävä
      55
      711
    6. Jännitän sua!

      En tiedä miksi! 🤭
      Ikävä
      44
      645
    7. SDP: tiukkaa maahanmuuttopolitiikkaa ilman rasismia

      Analyysin mukaan demareiden uuden maahanmuuttolinjan suurin ero konservatiivioikeiston vastaavaan on rasismin puute. ht
      Maailman menoa
      417
      644
    8. Miksi meidän yhteys vain

      Säilyy? Säilyy ja säilyy? Joku syyhän siihen on?:))
      Ikävä
      63
      553
    9. Kun tulet mun luo

      Mies, niin tuotko suklaata tullessasi? ;)
      Ikävä
      88
      547
    10. Nainen, olet ihanin maan päällä

      Ei ole toista. Olet ihanteellinen, kaikkien mittapuitteni täyttymys. Sisäinen kauneutesi sinetöi ulkoisen ja juuri se sa
      Ikävä
      37
      541
    Aihe