Mamut liikenteessä taas.

Taasen niitä on toikkaroimassa autojen eteen.
Toiset juoksee tahallaan ja toiset vahingossa.
huhuh huh.
https://www.youtube.com/watch?v=ERv6Il77KAc
191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Selkeästi kaipaat huomiota,kun mitään informatiivistä viesteissäsi ei oikeastaan ole.
Eli, kysymys nyt kuuluukin, että mihin tuota huomiota noin kovasti tarvitset?
Onko elämässä hieman yksinäistä, vai onko ihan perinteisiä mielenterveysongelmia?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Katoppa_Itees_Viteolta kirjoitti:

Taasen niitä on toikkaroimassa autojen eteen.
Toiset juoksee tahallaan ja toiset vahingossa.
huhuh huh.
https://www.youtube.com/watch?v=ERv6Il77KAc

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu