Heimäoonniinpaljon

kyllästynyt Orimattilan odinien gay-hommiin. mahtaako mestarit lopettaa sen pelleilyn vokin loppumisen yhteydessä? Olisin niin kiitollinen,jos näin on. Jos ei ole mitään tietoa asiasta. Pitäkää mussuttajat kädet vaan siellä perseessä.
3129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mene nukkumaan.

Äänestä

Kyllä ne loppuu. Ja jos ei, niin käyn itse lopettamassa.

Äänestä

Missä on Support of Odin? Nusauttelemassa toisiaan? Viettämässä viimeisiä hetkiä vokissa? Ei ole näkynyt, eikä kuulunut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aslak.antaa.takaapäin kirjoitti:

kyllästynyt Orimattilan odinien gay-hommiin. mahtaako mestarit lopettaa sen pelleilyn vokin loppumisen yhteydessä? Olisin niin kiitollinen,jos näin on. Jos ei ole mitään tietoa asiasta. Pitäkää mussuttajat kädet vaan siellä perseessä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu