Kysyn mitä näkyy raha-asioihini? Muuttuuko elämäni jotenkin? Haluaisin jotakin tapahtuvaksi jotta jokapäiväinen elämä nousisi uuteen parempaan alkuun!
Vaaleahko mies onko hän kaappaamassa minut mukaansa elämän pyörteisiin vai katsonko häntä vaaleanpunaisten silmälasien läpi?
Smile4 ja tarotit sen kertokoon
1
242
Vastaukset
- 4Smile
Kotiin ja tulevaisuuden suunnitelmiin liittyneet asiat ollet tapetilla ja toiv kaikenlaista toiveikkaat ajatukset ovat hallinneet ajatuksiasi. Sit tullu joku viesti täysin puskista ja oot ottanu sen vähän vaikeana.
'
'Tosiasioiden hyväksymistä ja oikeudentajusi ollut pikkusen koetuksella, jotenkin koet itsesi petetyksi, kun saat kuulla ties mitä ehdotelmia, millä se mollukka taas alkaisi päivääsi piristämään. Tähän liittyy jotenkin eri paikkakunta... tai sit tähän menee hetki
Ristiverisestä naisesta kiirii maailmalta yuutisia ja se on sitte sen lorun loppu, kun joudut valintojen eteen. Tiedät kyllä, että sinulla on kaikki valtit käsissäsi, mutta jokin tulee vääjäämättä ja aiheuttaa huolia.
Kasaat hartioilles ihan liikaa ja tasapainoilet, etkä millään jaksa uskoa että elämällä on enää mitään tarjottavaa sulle. Joko tää on jo kestänyt pidemmän aikaa, tai sitten tää ottaa sulta aika kauan, mutta tää muutos, on välttämätön. Jonkun viestin myötä, sulle paljastuu aika paljonkin asioita.
Vaaleahko menestynyt aikuinen mies ja päättäväisyyttä tarvitaan ja vakautta edetä, vaikka kuinka ympärillä kuohuisi, et saa lannistua! Työn kortti ja virkamies ja haasteita.
Ristiverinen aikuinen mies, joku läheinen ystäväsi, et oikein tahdo millään sulattaa sitä, että hän osoittautuu luotettavaksi ja haluaa tukea sinua. Jokin yllättävä tieto jostain vaaleahkosta naisesta.Muutosten tuulet puhaltelevat ja rahasopimusasioita. Kyssyy pikkusen voimia, mutta löydät oman harmoniasi, vaikka koetkin tulleeksi puukotetuksi selkään. Uutta mahdollisuutta täällä tarjotaan ja tässä on joku vaalea nainen tai kypsä aikuinen nainen. Käyt läpi vähän vaikean jakson vihaisena kun ampiainen ja mietit jotain naista..
Sun on hirveen vaikee mieltää, että aineelliset asiat tässä ovat olleet kaiken takana ja tuoneet tämän kaiken tähän pisteeseen. Homma kuitenkin selvenee ja oot onnellinen ja hilpeillä mielin ja elämäsi alkaa soljua omia uomiaan pikkuhiljaa.
Saat jonkun viestin, etkä mahda sille mitään että tuut entistä onnellisemmaks, mutta pelkäät että se ilo on ennenaikainen. Kotisi pysyy kyllä oikeinpäin ja sun on oltava topakkana ja tartuttava tilaisuuksiin.
Olet voitonratsusi jo satuloinut ja kohtalonpyörä pyörittää hitaasti, mutta arvokkaasti sinulle silkkaa onnea jonkun harvemmin tavatun ihmisen tiimoilta. Vaalea aikuinen mies ja nyt alat stressata tästä. Sinulla kuitenkin on kaikki syy iloita ja hiljaa toivot jopsko tää nyt ois sitten sitä. Haaveilet ainakin aikalailla :)
Nukkuumattii nukkuumatti laasten.., iilloin saapuu - heittää unihiekkaa
ÖITÄ!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää382181Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten642022Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211930HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363881670Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1031641Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241464Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821092Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53967- 75915
- 27899