Olen mielestäni tehnyt paljon oivallustyötä ja olisin mielestäni eheämpi kuin koskaan aijemmin.
olen aikuinen nainen joka taittaa jo monta asiaa mutta jotenkin tuon intohimoisen tekemisen ja kumppanin odottelu on nyt loputtava ja päästävä liikahtamaan eteenpäin!
Voisitko valaista polkuani jotta saan elämän käyntiin ja alan edistyä niinkuin mielestäni voisin.
Olen keski-ikäinen nainen ja asun yksin ei miestä/miesystävää, ei lapsia.
Henkisiä asioita olen paljon lukenut opiskellut ym. ym. jo 15 vuotta aika intensiivisesti ja monin eri keinoin, reiki, zen, astrologia ym. ym.
1. Kysymys: eli intohimoinene tekeminen joka ei ole vielä minulle auennut, josta voisin myöhemmin vaikka tienata leipäni sitä soveltaen?
2 kysymys: kumppaniasia jokos on tulolla lähiaikoina ja onko esin ominaisuuksista jotakin sanottavaa?
Kiitän sinua jo valmiiksi, jään innolla odottamaan viestiäsi!
Hyvä 4smile katsotko minulle
1
175
Vastaukset 1
- 4Smile
Ei hyvä ihminen minä tuommosia osaa katsoo! Mä oon tavallinen tallaaja muitten joukossa, oon vaan hurahtanut tarotteihin
Minen saa tänne muuta kun että viestiä pukkaa viestin jälkeen, jotka taasen saavaat mielesi valoisemmalle puolelle.
Työasioissa/opiskeluasioissa juu, jokin iso muutos käsillä ja lähet vipeltämään polullasi kepein mielin, mutta muista olla varovainen myös lähellä piilevistä vaaroista sillä, ahdistut kun olit/olet liian sinisilmäinen, ehkä liiankin voiton ratsuasi liiaksi piiskaava.
Täällä on ollu pitkään jo joku ristiverinen aikuinen herrashenkilö, mutta mitä ilmeisimmin et oo joko häntä noteerannut/huomannut ja oot antanu pikkusen tämän 'lipua ohi.' Voi olla että tämän löydät vielä edestäsikin, mutta huomioitavaa on se, että et näe tässä mahdollisuuksiasi.
Sit joku alkaa kunnolla nyppiä sua ja saatat suutahtaakin suht kunnolla, kun ajattelit/let, että aina saat tehdä kaiken työn itse, mikäli aiot jotain saavuttaa.
Täällä on myös vaaleahko aikuinen mies (en tiedä sit kuvastaako samaa henkilöä kun edellä kuvattu, kun kortti jo meni) mutta sinut pistetään fundeeraamaan tosiasioita urakalla ja ne alkaa jäytää ajatuksiasi.
Tilanteet ovat haastavia, etkä ehkä niitä millään sulata, mutta niissä on myös oma toivon kipinänsä.
En tiedä, mitä tuolla alussa oleva työhön/opiskeluun liittyvä juttu on, jotakin on kuitenkin käsillä, jotain erillaista ja se luo sinuun intoa kokeilla kaikkea. Narrin korttikin kuvastaa yltiöpäistä innokkuutta jossa kaveri ei huomaa intonsa lumossa jalkoihinsa välillä vilkaista. Ei, vaikka pieni koira näykkii jaloissa ja varoittaa vaarasta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 681175
Viesti sinulle
Tiedät että tunteet ja ajatukset ja meillä on vahva yhteys mistä molemmat tiedetään. Odotan sinua ☀️47910- 69792
- 82781
- 149736
Mitä sinulle on tapahtunut lapsena
Kun olet noin sairas päästäsi? Pikkupojalle ( Miehen kehossa)80709- 64703
Mikä on totta mikä ei?
Onko juoru vai ei että nimeltä mainitsematon henkilö on tehnyt naiselle/naisille jotain joka on väärin?14702Miksi meille jäi
Niin huonot välit vaikka meistä kumpikaan ei ole tunteilleen mitään voinut. Ehkä se kohtalo on sitä mieltä ettei kuitenk37695Rakas, rakkaampi, rakkain
Olen tullut siihen johtopäätökseen, ettei minun kannata rakastaa. Kaikki joita olen koskaan rakastanut vain kohtelevat m120593Tunteiden käsittely kertoo ihmisestä.
Kun puhutaan "tavallisesta" ihmisestä, joka on suht tasapainoinen eläjä, niin puhutaan oikeastaan taitavasta tunteiden k202586Haluan purkaa vielä tuntemuksia
Tykkään sinusta kovin paljon❤️ olen surullinen tilanteestasi ja siitä mitä me olemme yhdessä joutuneet kokemaan. Tämä ei19585- 52549
Sara Sieppi ja hissi tänään
Voi helvetin helvetti. Nytkö tätä naikkosta täytyy palvoa ja antaa etuoikeus hissiin, kun hän on vääntänyt kakaran maail115525- 90518
Ketä ajattelen
kun mietin, mitä sinulle kuuluu? En tunne sinua oikeasti, ja se on ehkä hyvä, koska jos tietäisin enemmän, se varmaan v18500Persujen Puhoksen retki
Perussuomalaiset olivat tehneet turistibussimatkan Puhokseen. Tosin raukat olivat niin peloissaan, etteivät uskaltaneet155481Työttömän miehen ihmisarvo
..parisuhdemarkkinoilla on olematon. Työtön mies on naisille ihmisjätettä, varsinkin jos sattuu olemaan vielä kunnolline115478YLINEN pilaa Ähtärin mahdollisuudet.
Vuodeosastopäätös jossa Nina Ylinen (sdp) äänesti niiden lopettamisen puolesta, hoitajille potkut ja silti arviointimene25456Pilkettä sunnuntain silmässä
😉 Jos tästä ketjusta löytyisi yksi ihminen, joka saisi sut hymyilemään tänään… Millainen hän olisi? Ei tarvitse kerto65441