Sims2

Mul on tyhmä kysymys..Kun asentaa sen sims2:sen koneelle tulee sellanen juttu et rekisteröidy tai rekisteröidy myöhemmin..valitsin et myöhemmin..nyt haluisin rekisteröityy mut miten se onnistuu??en tiedä..vielä yksi asia..miten rahakoodeja saa?
3206
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ku rekisteröityy, niin siten on mahdollisuus saada teknistä tukea valmistajalta..

Äänestä

the sims 2:lle on oma palsta. simulaatiopeleissä.

Äänestä

niin et painat ctrl ja sit sitä ihme nappii sen yläpuolella ja C:tä niin tulee semmonen palkki mihin kirjoittaa ja koodi on motherlode :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyhmäaloittelija kirjoitti:

Mul on tyhmä kysymys..Kun asentaa sen sims2:sen koneelle tulee sellanen juttu et rekisteröidy tai rekisteröidy myöhemmin..valitsin et myöhemmin..nyt haluisin rekisteröityy mut miten se onnistuu??en tiedä..vielä yksi asia..miten rahakoodeja saa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu