Minulla on ainoastaan YKSI kysymys psykologeille:
"Miten te koette tämän?"
www.galleria.suomi24.fi/saminen
VANHOJA NOSTALGIALEFFOJA
2
244
Vastaukset
- valhetta
Iltalehti valehtelee. Tämä leffa on reaaliaikaa.
tämä on totta. Ilman punatähtiä autojen kyljessä Venäjän mafia riehuu Suomessa. Jos menette asiakkaaksi prostituoiduille, hajotatte nuoria tyttöjä ja tuette mafiaa. Nouskaa vastaan ja lyökää parittajia lättyyn!!!!1 viekää vosut turvaan ja antakaa mahis uuden elämän alottamiseen.
Lyökää kamanmyyjiä lättyyn ja saattakaa poliisiasemalle.
jos joku Venäjän ulkoministeriö vinkuu, soittakaa esimiehillenne puolustusvoimiin ja tilatkaa oma rynnäkkökiväärinne. Ne on kohdistettu teidän silmällenne. Kaikki jotka ollee kertauksissa , tietää mistä kysymys.
en ole kysyny lupaa eikä tartte. lainaan omat aseet tarvittaessa Pigalle-raflan seinästä Eerikinkadulta Turusta.
Sami Sundström
044-0167710
[email protected]- samainen ideaguru
Antakaa pehmoleluille hellyttäviä nimiä, kuten Saddam, Vladimir, Hitler, Stalin jne... (ne oikeet diktaattorit olis varmaan tarttenee oikeeta rakkautta joskus.
Osallistukaa kaikkiin keräyksiin, jotka rauhottavat uskonnollisia "ane arkkuun kilahtaa ja sielu taivaaseen vilahtaa" jutui. (Ite erehdyn siihen harva se päivä.)
Yngwie Malmsteen voi nuoruudenkapinassa laulaa "Judas"-kappaleessa " I rather reign in hell than serve in Heaven" mutta helvetti on rangaistuspaikka eikä yö-kerho. Se olis sama kuin olisi pilkku tullut, juotava lopussa, vessat tukossa, paikka täynnä vihasia paviaaneja ja kiimasia sotanorsuja - ei ulospääsyä. Kaiken lisäksi joku IDIOOTTI yrittää karpalo-smirnovin jälkeen harjoitella kataa Lasgon somethingin soidessa-
Olkaa alamaisia tieteelle,älkää siis Jumalalle. Eihän häntä ole. Ei Luoja tiedä tieteestä eikä hän ole luonut suuta tai korvaa. Ei hän siis osaa nykykieltä tai ei Hän kuule. Kyllä sota-ainana oli Jumala rajalla auttamassa. Jumala ymmärsi jopa savon murretta.
Rukoiltiin. Proffatkin sekä pressat ovat erehtymättömiä nykyään. Tarjakin hyppäs puikkoihin täällä, kun tarttettiin muumi-jutui rauhottamaan Putinin pelkoja. Ainahan Suomi on sodan alottanu. Miksi kirjoittaja eli minä olen niin "kireällä" päällä? vastaus: Huomenna on kokous ja saan ansaitusti turpiini sielunhoitajalta.
amen.
ja pitäis vielä paimeneks ryhtyä joku päivä. kuka paimentais mua???????? - Jeesus. Ole armollinen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell3156817Kysymys muille miehille
Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss693906- 2073106
Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa242807- 741932
Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a2101682- 1461682
Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?1201528Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1631521- 891408