Haluaisitko tehdä syrjähypyn 60kymppisen miehen kanssa. Olen terve ja liikunnallinen. Tykkään myös nuolemisesta. Ilmoitelkaa kaiken ikäiset naiset. Lupaan täyttää toiveenne. Vantaalta.
Sinulle nainen
20
3619
Vastaukset
- hihhii1
Ee missään tappaaksessa, haluta hypätä syrjään, voisin sulle tuuva tikkarin imeskeltäväksi.
- Enmaltaodottaa
Kiihottava ajatus.Miten saan yhteyden...
- tarpeita
Näin äkkiä ei arvaa antaa sähköpostiosoitetta, kun on noita huijareita tässäkin linkissä mukana, mutta hommaan salaisen puhelinumeron muutaman päivän sisällä
- palintromi
Suksi kuusikkoon Vantaa petäjikköön!
- viidenkympinvillitys
Hmmm, pistää mietteliääksi. Nykyinen suhteeni ei "anna" minulle tarpeeksi, eri syistä. Ens vkolla tulossa pk-seudulle, yks vpä, ja yöpaikkakin olis tarpeen ;) mistä sinut tavoittaa? Voitas jutella lisää.
- Tarpeita
Ei ole tarjolla ainakaan kotona yösijaa, kun asun kumppanin kanssa. Hoidan puhelin-numeron lähiaikoina katsotaan sitten olisi kiva kyllä jutella käyn harva se päivä tikkurilan asemalla josko siellä nähtäis
- viidenkympinvillitys
Tikkurila passaa hyvin. Ilmoittele yht.tietoja niin sovitaan tarkemmin. toivon ett olet terve niin voidaan nauttia paljaana, ehkäisy on kunnossa. Ilmoittele!
- jukkap9-
viidenkympinvillitys kirjoitti:
Tikkurila passaa hyvin. Ilmoittele yht.tietoja niin sovitaan tarkemmin. toivon ett olet terve niin voidaan nauttia paljaana, ehkäisy on kunnossa. Ilmoittele!
Oletko vielä halukas ja mistäpäin olet, vastaile [email protected]
- Rakastanko
raksit kirjoitti:
Tässä sähköposti [email protected]
Olen muuttanut Lahden seudulle, naiset ottakaa yhteyttä tarpeeni ei ole kadonneet.
- Nelikymppinen
raksit kirjoitti:
Tässä sähköposti [email protected]
Ovatko yhteystietosi edelleen samat?
- Kiinnostais
Nelikymppinen kirjoitti:
Ovatko yhteystietosi edelleen samat?
Kyllä on sama
- palintromi
Suksi suolle
- Marju98
Haluttaisi tavata sinut. Nuoletko persreiänkin? Vittu minulla valuu kiimanesteitä. Tykkään vanhemmista miehistä. Ota yhteyttä.
- Itselleni
Kyllä voin nuollakkin.
- Itselleni
Lähetä yhteystietosi niin nuolen mielellään ja hyvin alkuperäisen viestin lähettäjä.
- Nautittaisko
Alkuperäinen ilmoittaja, lähden Tallinnan risteilylle 19.8 klo 18.30 lähtevällä laivalla. Olisin halukas saamaan risteilyseuraa kivasta naisesta.
Mä oon nuori tyttö Porista ja haluaisin munaa ja vanhemmat miehet kiihottaa
- Nautittaisko
Minua kiinnostaisi kovasti, mutta asut liian kaukana.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut = far-right Finns Party?
Eikös tuo tarkoita, että persut ovat äärioikeistoa? "In 2023, Petteri Orpo, of the National Coalition Party, unseated M837501Demarilesbo synnytti lapsen
Lapsen biologisella isällä ei ole mitään oikeuksia lapseensa. On pelkkä "luovuttaja". https://www.hs.fi/politiikka/art2114848Opettaja teki pornoa sivubisneksenä
Jännittävää nähdä, koetaanko tämä ihan normaaliksi ja toivottavaksi kombinaatioksi kasvatusalalla. Voi mennä hyvin kiinn824844HS - SDP valmistatuu MILJARDILEIKKAUKSIIN seuraavalla vaalikaudella!
"Sdp:n uusi talousääni lupaa miljardien edestä leikkauksia HS-haastattelu|Kansanedustaja Joona Räsänen on Sdp:n puheen1054245Ei me olla sielunkumppaneita
jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v584170Persu ei ole koskaan päässyt Valkoiseen Taloon
Eikä pääse. Jopa demareita siellä on käynyt, vaikka jenkkien vasemmistolaisin suuri puolue vastaa lähinnä Suomen kokoomu343660Porno-ope?
Kaikenlaisia sitä nykyään Suomessakin on. Tai onhan niitä voinut olla aiemminkin, mutta ehkä paperilehtin aikakaudella e623202Sovitteko ulkonäöllisesti
Oletteko kaivattunne kanssa sopivan näköinen pari? Semmoinen, suurinpiirtein yhtä hyvän näköisiä? Samanlainen olemus, ty712866Opettaja OnlyFansissa - Onko ihan OK?
Onko mielestäsi ihan OK, että peruskoulun luokanopettaja on virka-aikansa ulkopuolella aktiivinen aikuisviihteen tuottaj402000- 471725