Kyselkää 13-w pojalta!!!

Saa olla tuhmiakin. En välttämättä vastaa kaikein henkilökohtaisimpiin kysymyksiin. Eli kyselkääs koska tylsää.
6110
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mitkä ovat Intian ja Pakistanin tärkeimmät liittolaiset?

Äänestä

Kyselkääs

Äänestä
  • Onko kik

    Äänestä

  • Ei oo, mut ask ja sähköposti

    Äänestä

Onko farkut ja huppari ja skeitti kengät

Äänestä

Minkä laisista tytöistä pojat tykkää niinku tai et minkälaisten kaa ne alkaa helpoiten olee (2 eri kysymystä)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


poitsu13 kirjoitti:

Saa olla tuhmiakin. En välttämättä vastaa kaikein henkilökohtaisimpiin kysymyksiin. Eli kyselkääs koska tylsää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu