Asensin 10cm spacerit eteen ja perseeseen. Nyt menee kuin avensis!
Tuuli vie yarppaani
17
301
Vastaukset
- PesuPena
Vielä kun laitat muoviset hiilikuitujäljitemä teipit peileihin, niin jo nappaa.
- nojo_onjutska
Voi hitsinpitsin, oikeen eteen ja persiiseenkin. Kyllä nyt kelpaa, me partio ahma 3 tullaan kyllä TV-porukan kanssa tekeen susta oikeen Ohjelman.
Että osaa ne nuoret vaan kaikkea!! HuH- hyvä.idea
Olisi muuten "Tojon Tuunaajat" Suomen suosituin ja samalla nauretuin tosiTV-ohjelma.
- hiemanJälkeenjäänyt
Sä oot niin teini ja amis, että!
- joten_
Mitä tästä opimme? Parempi olla tuunaamatta. Toimii orkkiksena paremmin.
- Autoi
Jotkut on vaa kateellisia autoharrastajille ku ite ei osaa mitää :D naurettavaa touhuu
- Niin_meneekin
Nimittäin pyöränlaakereita. Ettehän te teinikikulit tosin sellaista osaa edes ajatella.
- tuulitunnelis
Huojuva sika kiikku on saanut siivet?
- Toyota_kuski
Toyotat eivät ole mitään huojuvia sikakiikkuja. Se nimitys kuuluu edelleen Skodan autoille, jos niitä yleensä voi autoiksi kutsua.
Toyota on viattomuudestaa ja kestävyydestään kuuluisa. Pitkäikäisyys on myös Toyotan valtti. - Sikakiikut
Toyota_kuski kirjoitti:
Toyotat eivät ole mitään huojuvia sikakiikkuja. Se nimitys kuuluu edelleen Skodan autoille, jos niitä yleensä voi autoiksi kutsua.
Toyota on viattomuudestaa ja kestävyydestään kuuluisa. Pitkäikäisyys on myös Toyotan valtti.Eilen tuulisessa kelissä kaksi autoa luikerteli jatkuvasti motarilla C-mersu ja RS-ocu, muilla ei ollut ongelmia, paitsi joku Kaa kuski oli suistunut kaiteeseen.
- olikoYaris
Sikakiikut kirjoitti:
Eilen tuulisessa kelissä kaksi autoa luikerteli jatkuvasti motarilla C-mersu ja RS-ocu, muilla ei ollut ongelmia, paitsi joku Kaa kuski oli suistunut kaiteeseen.
Seurasit tätä ilm. penkalle sinkoutuneen tojotasi ikkunasta. Kun oli niin hyvä näkymä näköjään. Jooei kun taannoin oli vähän pliukkaat kelit niin joku naisimmeinen oli pyöräyttänyt japaninkiikkunsa (oliko tojota??) perä menosuuntaan ja singahtanut vallin päälle. Ja jäänyt sinne kiinni auton keskipohjasta. Olisko ollut somepäivityksen paikka?
- yaris2012
Mulla on lokarit takana, äänet hiljeni paljon, varsinkin hiekkatiellä kivien kolina ja rapina.
- kanan_lento
"Asensin 10cm spacerit eteen ja perseeseen. Nyt menee kuin avensis!"
siitäkö se höyhenten pölinä johtuu että on lentoon mieli - HeiluuHeiluuHei
Kyllähän se soutaa ja huopaa. Avenssikin. Ei sitä voi kieltää edes Meikäläinen vaikka aluksi luulin että tojolla on hyvä ajaa. Mutta ei, melko paskahan se on. Heiluu kun hullun k:lli mielipuolen p:rseessä.
Kyllä seuraava autoni on taas länsiauto, niissä on pidemmät huoltovälitkin. - mersumies2
Minne tuuli kuljettaa, kyseli Tohjon kuski.
- xfactorituleejuurinyt
Katri-Helena oli ollut Corollan kyydissä, ja kyydin aikan hän teki sanat "Minne tuuli tytön kuljettaa, minne se Tojota nyt muljahtaa", mutta sanoja muutettiin lopullisessa versiossa.
- VAapvaap
JOs se menee kuin avenssi niin eihän siinä sitten mitään muutosta tapahtunut parempaan. Noita kutsutaan meilläpäin "vaapuiksi"
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.214421Tehomaksu rankaisisi normaalista sähkönkäytöstä
Energiaviraston valmistelema tehomaksumalli herättää aiheellista huolta erityisesti tavallisten kotitalouksien näkökulma963051Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni1982861Ahdistelu ongelmaa vain vasemmistossa - ei oikeiston edustajissa
Mutta demarit ovat tunnetusti sivistymättömiä, ja vähemmän fiksuja.522522- 651180
Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk651036Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie21806- 47797
Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA41740Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril106736