Hei! Olen 24-vuotias, hymyilevä, hoikka, muodokas, tunteellinen nuori nainen ja etsin minkälaista työtä tahansa. Minulla on tilanne jossa en saa oikein maksettua elämistäni koska minulla ei ole töitä ja sosiaaliturvasta en saa rahaa omistamani asunnon takia (en saa myytyä asuntoa kohtalaiseen hintaan) enkä oikeastaan edes haluaisikaan.
Voisitko auttaa minua ja tarjota työtä. Sähköpostiini [email protected] voi laittaa viestiä yksityisesti.
Asun Itä-suomessa. Odotan yhteydenottoasi. Kuvan saa sähköpostilla.
Nätti nainen etsii mitä tahansa työtä
4
282
Vastaukset 4
- RedHat
Hei!
Haemme tällä hetkellä ennakkoluulottomia ja sujuvasanaisia puhelinemäntiä, joille puhelinkeskustelu on helppoa. Koulutusvaatimuksia ei ole. Teet työtä puhelimitse, anonyymina ja suojattuna. Tehtävässä ei käytetä web-kameraa, joten henkilöllisyytesi pysyy vain meidän tiedossamme.
Työsi on kehittyvää ja vapaata. Asiakaspuhelut yhdistetään puhelinvaihteemme kautta anonyymisti sinulle. Kun haluat työskennellä, kirjaudut puhelimellasi sisään järjestelmäämme. Silloin olet asiakkaiden tavoitettavissa ja vastaat omien puheluidesi laadusta ja tasosta. Asiakaspuhelumme ovat sosiaalisia ja viihdyttäviä.
Voit työskennellä puhelinemäntänä kokoaikaisesti tai yhdistää työn osa-aikaisena opintoihin tai muuhun.
Olet vapaa ja avomielinen sekä keskittynyt asiakkaiden tyytyväisyyteen. Sinun tulee voida työskennellä ilman häiriöitä. Työskentelet vähintään 60 tuntia kuukaudessa. Edellytämme, että puhut suomea täysin sujuvasti. Ruotsi, tanska, norja ja/tai englanti ovat eduksi.
Tarjoamme peruspalkan ja puheluihin perustuvan tuntipalkan. Olet myös alusta alkaen mukana bonusohjelmassamme, joka tarjoaa paremman tuntipalkan saadessasi enemmän puheluja. Maksamme palkan 14 päivän välein, joten rahat ovat tililläsi vain muutamaa päivää tehtyjen töiden jälkeen.
Pyydä lisätietoja ja lähetä hakemuksesi sähköpostitse: [email protected] - jories
luotettava varakas herrasmies helsingistä vailla neiti/ rouvaseuraa! ota yht [email protected]
- huijari
Ei lähettänyt fotoa
- kiraa-
koska olet ruma äijä!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "3681621- 1141246
- 1291181
- 1401020
Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh25914- 111842
- 46553
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i112527Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.128511- 18500