Olen 50 nainen pääkaupunkiseudulta. Lähtisitkö kanssani sinä suurin piirtein samanikäinen heteronainen pariksi viikoksi marras-tammikuussa jonnekin lämpimään kaukomaahan, esim. Thaimaa, Mauritius tms. Auringosta, lämmöstä, hyvästä ruuasta ja juomasta, rentoutumisesta ja mielenkiintoisista nähtävävyyksistä olisi tarkoitus nauttia.
Lämpimään talvella
9
342
Vastaukset
- Löytyy
Olisko sulla s-postiosoitetta. Olisin kiinnostunut matkaseurasta. Myös nainen, 50 ja pks
- Cuba16
Ja minä myös Kuubaa katsomaan . Marraskuun puolesta välistä lähtö.... Ja salsa olis tarkoitus oppia. Muuten ihan mitä vaan ...kulttuuria kuiteski.
- Lähtisin
Ottaisitko yhteyttä. [email protected]
- koiuytjuy
HEI JOKO OLET SAAANUT MATKASEURAA?OLEN LAHTELAINEN 44 SINKKUNAINEN JA TYÖTÖN.HAAVEENA LÄHTEÄ HALVALLA THAIMAASEEN JA SAADA LUOTETTAVA MATKAKUMPPANI.OLEN KERRAN KÄYNYT PHUKETISSA JA MARRASKUU TAI JOULUKUU OLISI HYVÄ AIKA.
- Matkanainen
Hei,
kiitos yhteydenotosta.
Minä en kovin mielelläni lähtisi hirveän halpaan hotelliin tai välilaskullisiin lentoihin, vaan mielellään vähintään *** -hotelli ja suorat lennot.
- mjuyt
Heippa juu en minäkään mitään välilaskuja halua ja senkerran kun lähtee niin en myöskään murju hotellia halua.Olen matkustellut paljon mutta viimaiseen 5 vuoteen en ole käynyt missään kun kukaan ei lähde seuraksi kun on perheet heillä.Olen säästökuurilla että pääsisin reissuun.terv nainen Lahdesta.Olo että en ikinä pääse mihinkään.
Hei,
ok. Kirjoittaisitko yksityiseen s-postiini sal.li(at)suomi24.fi , niin jatketaan juttua siellä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persujen kannatusromahdus ilahduttaa
Siin' ei hyvä häviä. Luotto parempaan tulevasuuteen alkaa taas palautua.2024810Avopuoliso, mies-/naisystävä vai mikä?
Kävin eilen irl keskustelun, joka jätti minut pohtimaan seuraavaa ... millä nimityksellä kutsua henkilöä, jonka kanssa o2183653Huvittava ilmiö: Vasemmistolaiset uskoo sokeasti SDP:n parantavan heidän
elämäänsä, jos demarit johtaa seuraavaa hallitusta (Kyse on siis palstan vasemmistolaisista) Totuus on toinen, nimittäi1233018Pitkän päivän ilta
Tarina elämättömästä miehestä, jonka elämän täytti velvollisuudentunto. Pikkutarkka, huolellinen, hyvällä katsottu, miel1562972Riikka ohoi! Saksa alensi bensaveroa, missä euron bensa?
Perussuomalaisten yksi vaalilupauksista oli euron bensiini suomalaisille autoilijoille. Ei ole näkynyt. Jopa vasemmis552913Miksi Kuhmolaiset on niin nyrpeä ilmeisiä?
Miksi suurin osa (ei onneksi kaikki) on niin typääntyneen näkösiä elämäänsä? Tuijotetaan toisia pahansuopaisesti ja kat142482Tulipalo rivitalossa, tuhoutuu täysin
Kainuun pelastuslaitos sai hieman puolenyön jälkeen maanantaina ilmoituksen rivitalon huoneistossa syttyneestä tulipalos642452Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan
Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html82358Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat
"Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien792286En selvinnyt ilman naarmuja
Vaikka ehkä kuvittelin sen olevan ilmoitusluonteinen asia, jonka jälkeen kaikki palaa entiselleen ja ilma puhdistuu. Naa132095