Kiinnostaisi tietää onko Volvo S60D4 nelivetoisena merkittävästi parempi ajettava kuin sama auto etuvetoisena? Jos on kokemusta niin kerroppa kokemuksesi.
Millaiset ajo-ominaisuudet S60 D4 neliveto?
8
359
Vastaukset
- upmselluutsjoki
No valmet on kuitenki parempi kuin tuo bm volvo
https://www.youtube.com/watch?v=4QZZcQl1wVE- asiallisuuttako
Olisiko kenelläkään todellista kokemusta aloittajan mainitsematta autosta? Nämä trollipellet voivat pysyä omilla palstoilla.
asiallisuuttako kirjoitti:
Olisiko kenelläkään todellista kokemusta aloittajan mainitsematta autosta? Nämä trollipellet voivat pysyä omilla palstoilla.
No semmoista kokemusta vuodesta -07 lähtien että kerran neliveto aina neliveto... Eli valmistaudu jäämään koukkuun...
- asiallisuuttako
No tätä minäkin pelkään, seuraava autoni on nelivetoinen. Samoin kävi automaattivaihteistolle, ei koskaan enää manuaali.
- rrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Momentti luistaa kierokset tapissa auto paikallaan ei kulje mikä nyt.
- bimmerbertil_från_ekenäs
No huterahan se on, kuten Ave 2004:nen. Horjuu ja huojuu, lulla jousitus, penkit hetekamaiset ja ohjaus mallia 1966 jenkkirauta. Karsee kärry.
Ota BMW mikä malli vaan, se on ajajan vehjes. - HAALTI
SAMAA MIELTÄ KYL BEMU PARAS UUDET VOLOV KIINASTA HANURI VEHKEITÄ
- haalti
voi vittu joku 3 pyttynen bemu muka auto voi jumalauta mitä paskoja
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perintovero 100 prosenttiin, työeläkkeet ja maataloustuet pois
Noilla eväillä lähden tasapainottamaan valtiontaloutta ja korjaamaan työntekijöiden palkkakuoppaa nostamatta työnantajie1243853Riikka runnoo: polttoöljyn hinta nousi maaliskuussa 40 prosenttia
Onko irvistelijällä sakset hävinneet, vai miksei osaa leikata polttoaineiden hintaa kansalaisten kukkarolle sopivalle ta213603Demariskandaali! Eveliina Heinäluoma (sdp) kahmii kaikki Hitas asunnot itselleen!
Heinäluoma on ostanut useita yhteiskunnan tukemia, hintasäännösteltyjä asuntoja itselleen! Ei ihme, että Hitas on ollut1202536Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten802470Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää542438Purra ryöväsi Marinin Itä.-Suomelle neuvottelemat EU-rahat
Perust vihaavat suomalaisia, mutta eritoten itäsuomalaisia. "Osa kaksikäyttörahoista on alun perin Itä- ja Pohjois-Suom82390Miksi persut hyökkäävät jatkuvasti henkilöitä päin?
Miksei persut yritä lainkaan korjata asioita, vaan koko ajan haukkuvat henkilöitä? Ei tuollaisilla turvanpieksäjillä ole212357Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1642274Demarien sanoin kuvaamaton ahneus - Eveliina Heinäluoma vain yksi esimerkki
Mutta näin se on demari-eliitissä aina ollut, käytännössä siis nämä eliittiin kuuluvat ovat puhtaasti porvareita - Marin632255HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a364382029