zetor3310

millainen olisi 3310 zetor 64vm. kun on tarjottu selllaista.ja missä hinnoissa liikkuvat,eikös zetorit ole halpoja.?onko niissä mitä erityisiä vikoja jotka ottaa huomioon.?
1506
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

sittenkin Zetorin tyyppi.Vaihdetta vaihtaessa oltava huolellinen ettei mene kaksi pykälää kerralla päälle.Muuten kelpo peli pihatöihin.Hinta tonnin kahta puolta,riippuen kunnosta ja renkaista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ostaja kirjoitti:

millainen olisi 3310 zetor 64vm. kun on tarjottu selllaista.ja missä hinnoissa liikkuvat,eikös zetorit ole halpoja.?onko niissä mitä erityisiä vikoja jotka ottaa huomioon.?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu