Onko tältä kesältä kokemuksia hot Shnellistä? Onko kävelymatka vanhaan kaupunkiin ihan ok, entä huoneet ja maisemat huoneista?
Suositteletteko hotellia. Vaikuttaa melko edulliselta.
Hot Shnelli
5
164
Vastaukset
- Tallinki
Ainoa vaihtoehto on 40m2 huoneisto, tavalliset huoneet ovat järkyttävän pieniä. Vanhan kaupungin reunalle 300m, tosin sille väärälle puolelle. Ensiksi pitää tietysti selvitä narkkareista, pummeista, kerjäläisistä, vähän auttaa kun siellä on tavallista kansaa myös aika paljon.
Maisemista ei kyllä voi puhua tuon hotellin yhteydessä.
Kelpaa viimeiseksi vaihtoehdoksi.- Koplinkingi
Kerran käydessäni aamiainen ei kuulunut huonehintaan ja se olisi maksanut lähes kympin. Hotelli ei ole hinta-laatusuhteeltaan hyvä valinta. Itse opin kantapään kautta.
- ei.taida.olla.ainoo
Koplinkingi kirjoitti:
Kerran käydessäni aamiainen ei kuulunut huonehintaan ja se olisi maksanut lähes kympin. Hotelli ei ole hinta-laatusuhteeltaan hyvä valinta. Itse opin kantapään kautta.
Älykkäämpi katsoo varatessaan mitä kuluu hintaan.
- S.U.P.E.R.L.I.N.K.K.I
Koplinkingi kirjoitti:
Kerran käydessäni aamiainen ei kuulunut huonehintaan ja se olisi maksanut lähes kympin. Hotelli ei ole hinta-laatusuhteeltaan hyvä valinta. Itse opin kantapään kautta.
Homostelukäyntiin hotellilla ei välttämättä aamiainen kuulu.
- Kopukkas
Snelli sijaitsee balti jaaman alueella. Balti jaamaan kun liitetään käynti telliskiven alueella niin niiden yhteinen tuhovoima riittää pilaamaan reissun perusteellisesti.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persuilla ei ole firmoja?
Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?827076Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015
Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit267043Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan
Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k1066143Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä
Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?455394Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?
Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik845228Demarikultin uhri kertoo
Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa605173Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?
Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus405088Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi
Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset274585Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä
"Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv163447Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto
vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html3003370