Onko tältä kesältä kokemuksia hot Shnellistä? Onko kävelymatka vanhaan kaupunkiin ihan ok, entä huoneet ja maisemat huoneista?
Suositteletteko hotellia. Vaikuttaa melko edulliselta.
Hot Shnelli
5
168
Vastaukset
- Tallinki
Ainoa vaihtoehto on 40m2 huoneisto, tavalliset huoneet ovat järkyttävän pieniä. Vanhan kaupungin reunalle 300m, tosin sille väärälle puolelle. Ensiksi pitää tietysti selvitä narkkareista, pummeista, kerjäläisistä, vähän auttaa kun siellä on tavallista kansaa myös aika paljon.
Maisemista ei kyllä voi puhua tuon hotellin yhteydessä.
Kelpaa viimeiseksi vaihtoehdoksi.- Koplinkingi
Kerran käydessäni aamiainen ei kuulunut huonehintaan ja se olisi maksanut lähes kympin. Hotelli ei ole hinta-laatusuhteeltaan hyvä valinta. Itse opin kantapään kautta.
- ei.taida.olla.ainoo
Koplinkingi kirjoitti:
Kerran käydessäni aamiainen ei kuulunut huonehintaan ja se olisi maksanut lähes kympin. Hotelli ei ole hinta-laatusuhteeltaan hyvä valinta. Itse opin kantapään kautta.
Älykkäämpi katsoo varatessaan mitä kuluu hintaan.
- S.U.P.E.R.L.I.N.K.K.I
Koplinkingi kirjoitti:
Kerran käydessäni aamiainen ei kuulunut huonehintaan ja se olisi maksanut lähes kympin. Hotelli ei ole hinta-laatusuhteeltaan hyvä valinta. Itse opin kantapään kautta.
Homostelukäyntiin hotellilla ei välttämättä aamiainen kuulu.
- Kopukkas
Snelli sijaitsee balti jaaman alueella. Balti jaamaan kun liitetään käynti telliskiven alueella niin niiden yhteinen tuhovoima riittää pilaamaan reissun perusteellisesti.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark1395140"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?1253265Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p1253248Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m363193Mies, kerro minulle vielä jotakin aivan uniikkia
ja ainutlaatuista minkä vain me kaksi voisimme ymmärtää jos olemme sen kokeneet ja eläneet, jotta ihan varmasti tietäisi432536Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.352243- 222188
Hyviäkin uutisia tulossa, hallinto-oikeus asettaa toimeenpanokieltoon
Hyvinvointitalon työmaa pysähtyy. Rillankivi+energia ja vesi kytkyrahanpesu stoppaa. Tytäryhtiöiden hallitusjäsenet+kon2291886prööt prööt nyt ottaa vihervassaria pattiin!
Korvatkaa R kirjaimet L kirjaimilla ja sanokaa ääneen "Jari Kurri etsii pakoputkiautossaan jarruja".111844Gallup: Mikä on ollut mielestäsi paras tv-sarja ikinä?
Gallup: Mikä on ollut mielestäsi paras tv-sarja ikinä? Onko se joku suomalainen viihdepläjäys, brittirikossarja, amerikk881785