Toiveissa vauva

Riittääkö ovulaation aikaan seksin harrastaminen, kuin toiveissa vauva? Vai pitäisikö harrastaa seksiä useammin?
1145
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Me ainakin harrastettiin joka päivä aamuin illoin, niin ensimmäisen kuukauden aikana vaimo tuli raskaaksi, samoin ensimmäisen lapsen syntymän jälkeen, vaimo tuli raskaaksi niin, ettei yksiäkään menkkoja ollu välissä, toinen nyt kolmeviikkonen. Vielä ei oo rakasteltu synnytyksen jälkeen, kun vaimolla paikat hellänä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mmmmmmmma kirjoitti:

Riittääkö ovulaation aikaan seksin harrastaminen, kuin toiveissa vauva? Vai pitäisikö harrastaa seksiä useammin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu