hotelissa m30v

moi,
seuraa hotelliin alueen naisista. olen 30v siisti,luotettava,reissumies.
4159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Hei, minkälaista seuraa olisi tarjola?

Äänestä

Tule tänne kulma-baariin niin jutellaan lisää ;)

Äänestä
  • sorvasin jo käsin.

    Äänestä

  • Aloittaja

    katos mä kävin siel ennenku huomasin viestis

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


s0rvari kirjoitti:

moi,
seuraa hotelliin alueen naisista. olen 30v siisti,luotettava,reissumies.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu