Näpsistelijä

Jos olet kerran jäänyt kiinni näpistelystä niin saatko sen jälkeen aina vartiat perääsi kaupassa asioidessasi?
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Toivottavasti saat vartijat valppaaksi,ja muunkin henkilökunnan.Rosvojen olisi parasta pysytellä kaukana kaupoista,jos ei kerran ole tarkoituskaan maksaa tavaroita.Me rehelliset ihmiset joudumme maksamaan kallimman mukaan,mitä enemmän rosvoja liikkuu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


redeye kirjoitti:

Jos olet kerran jäänyt kiinni näpistelystä niin saatko sen jälkeen aina vartiat perääsi kaupassa asioidessasi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu