Saara ja tiukat paikat

Nainenpuutteessa

Parikymppinen Saara istui gynegologin vastaanotolla. Hänellä oli hetki aikaa lueskella vanhoja naistenlehtiä ja naureskella julkkisten toilailuille. Lääkäri kysyi syytä Saaran käynnille. Onneksi gyne oli vanhempi nainen muuten siitä olisi tullut kiusallista.

Saara alkoi kertomuksensa ja selitti ettei ollut pystynyt yhdyntään poikakaverinsa kanssa, koska se sattui liikaa. Gyne kyseli Saaralta lisää yksityiskohtia ja kehoitti sitten häntä menemään sermin taakse, ottamaan vaatteet pois ja pukemaan kaavun päälle. Saara teki kuten käskettiin, hän laskosti vaatteensa kauniisti penkille ja puki paperisen kaavun päälleen. Sitten hän asteli tutkimuspöydän luokse ja kävi makuulle. Gyne käski häntä tulemaan alaspäin, tuomaan pyllyn ihan reunalle saakka ja laittamaan jalat telineisiin.

Gyne selitti mitä kaikkea hän tulisi tekemään ja kertoi pyytävänsä avustajan paikalle ihan "varmuuden vuoksi vaan". Saara tätä vähän ihmetteli, mutta ei pitänyt sitä mitenkään outona. Tämäkin oli onneksi nainen, nuori blondi joka oli vain pari vuotta Saaraa vanhempi. Gyne selitti avustajalle mistä oli kyse ja aloitti tutkimuksen. Hän avasi Saaran päällä olevaa kaapua ja aloitti rintojen tutkimuksen. Tutkimus oli hyvin perusteellinen, gyne hieroi ja puristeli nännejä. Tämä kutitti Saaraa ja hän hätisti gynen käsiä pois ja käski tämän lopettamaan. Gyne moitti häntä siitä ja käski avustajan ottamaan Saaran käsistä kiinni ja sitomaan ne kiinni käsinojiin jotka nousivat pöydän alta. Tässä kohtaa Saara vastusteli, mutta ei voinut mitään, koska jalat olivat telineissä eikä hän päässyt karkuun pöydältä. Avustaja sitoi Saaran kädet kiinni parilla siteellä, jotka olivat käsinojissa. Hän laittoi Saaralle myös suukapulan. Tämän jälkeen gyne jatkoi tutkimuksia hetken aikaa kunnes ilmoitti siirtyvänsä alakertaan. Avustaja jatkoi tutkimuksia ja alkoi hieromisen lisäksi nuolemaan Saaran nännejä. Hän puristeli niitä lujaa ja otti kielen avuksi. Nuolemisen ja imemisen vastustelu oli turhaa.

Gyne levitti Saaran häpyhuulia ja alkoi hieroa klitorista. Hän hieroi sitä ensiksi hellästi, mutta kovensi sitten otteitaan. Saara kiihottui hieronnasta, hänen pillunsa oli ihan märkä ja gyne naureskeli tyytyväisenä. Sitten hän kumartui Saaran hävyn ylle ja alkoi nuolemaan vaativasti. Kova kieli hieroi Saaran pillua ja klitorista. Gyne jatkoi vielä hetken kunnes käski avustajan jatkamaan. Tämä nuoli Saaran vittua vielä kovemmin ja imi klitorista niin, että se sattui. Samalla sen tuntui hyvältä.

Gyne oli tällä välin käynyt soittamassa talonmiehelle ja kertoi tarvitsevansa tämän apua. Talonmies ilmestyi vihaisena paikalle, mutta kun hän huomasi mitä tutkimuspöydällä tapahtui vaihtui viha kiihottumiseksi. Mies käveli lähemmäksi, avasi housunsa ja veti kyrvän esille. Gyne käski avustajan ottamaan kyrvän käteensä ja hän teki työtä käskettyä. Hetken päästä mies käski avustajaa ottamaan kyrvän suuhunsa. Avustaja nuoli ja imi kyrpää, terskan päätä hellästi ja otti välillä koko komeuden suuhunsa. Tällä välin mies hieroi Saaran märkää pilllua. Kalu alkoi jo olla juhlakunnossa kun mies käski avustajan lopettamaan ja tekemään tilaa Saaran jalkovälissä. Hän istui penkille ja sai suoran näkymän Saaran herkkumutteriin.

Miehen parta kutitti Saaran sisäreisiä ja pillua. Kieli oli kova ja vaativa ja mies imutti Saaran pimppiä aikansa. Sitten hän nousi naama pillunesteistä kiiltäen seisomaan, otti kyrvän käteensä ja asettui Saaran jalkoväliin. Tässä vaiheessa Saara yritti rimpuilla irti vielä kerran, mutta se oli turhaa. Mies levitti häpyhuulia enemmän ja kyrpä tökki Saaran vittua vaativasti. Mies survaisi suuren kalunsa Saaran tiukkaan pilluun, kunnolla pohjaan saakka. Siinä sai immenkalvon repaleet kyytiä kun kulli teki töitä Saaran tiukassa tuherossa. Työntely jatkui, ensin hitaasti,mutta sitten mies kiihdytti tahtia. Hän pani Saaraa niin, että pöytä heilui tahdissa.

Gyne tuli välissä keskeyttämään panopuuhat ja käski miehen tunkemaan anaalitapin Saaran pyllyyn. Mies kostutti tappia Saaran märässä vitussa ja työsi tapin tiukkaan reikään. Sitten hän jatkoi panemista ja tunsi hienoisen paineen tunteen pillussa. Mies otti kiinni tapista ja työnsi sitä vielä syvemmälle, paineen tuntu kasvoi ja sai mieheen uutta puhtia. Hän hieroi Saaran klitorista karheilla sormillaan ja näki miten tämä oli jo lähellä orgasmia. Jotain jäi kuitenkin puuttumaan, mutta gynellä oli ratkaisu tähänkin pulmaan. Hän käski assistentin hieromaan Saaran klittaa hieromasauvalla. Tämä tekikin tehtävänsä ja pian Saara piehtaroi orgasmissa. Mies laukesi myös karjuen ja pumppasi spermat Saaran sisälle. Mies rojahti Saaran päälle ja lepäsi siinä hetken. Kun hän oli mennyt gyne huuhteli Saaran pillun, irrotti tämän siteet ja vapautti jalat. Saara jäi hetkesi vielä lepäämään gynen vastaanotolle.

0

4517

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Venäjä alkaa iskemään Suomen politiikkaan.

        Tässä on valtion ja koko länsiliiton päämiehet varoitelleet, että Venäjä alkaa talven aikana taas iskemään hybridisesti.
        Sinkut
        238
        1548
      2. Hallituksen järjestämä spektaakkeli tuo vessanpyttykeissi

        Että olisi kymmenien kansanedustajien kodeissa käyty ihan tuosta vaan, eikä kukaan kansanedustaja kerro niin käyneen, va
        Maailman menoa
        304
        1175
      3. Sysmän "ilon päivä"

        Ja taas palaa hirveä määrä verorahoja, ihan turhaan soopaan. Eikö nämä jotka kuntapolitiikassa valittavat ja tuhoaa vaan
        Sysmä
        71
        835
      4. Uskon, että saataisiin kaikki selvitettyä

        Mutta yhteys on jäissä, minä olen jäässä, enkä osaa tai uskalla enää lähestyä. Se vaan on niin. Naiselta Jos ei ole hyvä
        Ikävä
        48
        743
      5. Pakko myöntää mies

        En mä aina ihan rehellinen sulle ollut
        Ikävä
        120
        663
      6. Joka ilta mietin

        sua❤️Mitä teet, missä meet? Kaipaatko yhtään? Yön tullen toivotan mielessäni sulle hyvää yötä ja aamuisin huomenet. Joka
        Ikävä
        36
        638
      7. Riitastako pelastaja

        Riitta jätti hakemuksen. Hyvä niin. On ainakin yksi mistä ottaa. Pertsa ei taida aikuistua koskaan ja Pekka hoiteli silt
        Kemijärvi
        40
        626
      8. mielikuva

        Mitä luulet hänen ajattelevan sinusta?
        Ikävä
        50
        576
      9. Timo Vornanen.

        On siinäkin yksi täystampio. Eipä ihme, että persukannattajat sen eduskuntaan äänestikin.
        Maailman menoa
        49
        555
      10. Luottamus

        Luotan vain siihen mitä tapahtuu IRL. Anonyymipalstan vihjailut eivät merkitse minulle mitään.
        Ikävä
        94
        535
      11. 45
        517
      12. 32
        501
      13. Kadutko mies sitä miten reagoit?

        ..siihen sotkuun, jonka jälkeen mikään ei ole ollut kuin ennen. 🥺
        Ikävä
        48
        495
      14. Mikä kaivatullesi

        On tärkeintä elämässään?
        Ikävä
        33
        487
      15. Millaisen talvitakin haluaisit?

        Talveen vielä aikaa, mutta talvitakit tulleet kauppoihin. Millainen olisi unelmiesi talvitakki? Itse tykkäisin jostain
        Sinkut
        78
        463
      16. Olisitko nainen ihan nolona

        Jos et saisikaan sitä nousemaan...
        Sinkut
        77
        432
      17. Onko kahvila Retro samalla pub???

        Netin mukaan anniskeluoikeudet. Käykö tuolla kaljoitteluporukkaa? Onko iltaviihdettä? Olen muuttamassa marraskuussa Kuhm
        Kuhmo
        8
        427
      18. Kylypylä mätänee

        Kuka sotki uimaaltaan bakteereilla
        Suomussalmi
        19
        417
      19. Tässä ovat Elämäni biisi -vieraat lauantai 3.10. - Yksi vieras on todellinen suomalaisten suosikki

        Jos menisit Elämäni biisiin, mikä olisi elämäsi biisi ja miksi? Elämäni biisi tulee suorana lähetyksenä Tampereelta. K
        Viihde ja kulttuuri
        7
        412
      20. Iivari esittää poliisin tutkintaa

        Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivari on pannu ison pyörän liikkeelle. Entinen Kemijärven historian lyhimmän kaupunginj
        Kemijärvi
        21
        401
      Aihe