Virpi Butt vapauteen ASAP. On hieno nainen
Vrpi Butt vapautettava
FreeVirpi
7195
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Sehän on ollut koevapaudessa jo ainakon 3v eri nimellä tosin. Lienee vapautunut jo kokonaan.
Virpin kannattaisi harkita laillista uraa lihanleikkaajana tai teurastajana. Hieno nainen!
Virpi on täysin viaton, poliisit lavastivat syylliseksi. Luuli kuljettavansa tekopäätä mukanaan mutta olikin oikea. Yhtään naista ei ole todistettu syylliseksi mihinkään.
Virpi Butt (murhaaja). Marianne kiukkonen(rehellinen? poliisi). Tony halme (kansanedustaja narkki) nämä kaikki ovat luotetavia ihmisiä ja ex-kaldiaattoreita, mitä nyt muutamia sattumuksia jokaisella mutta nehän on vain meriittiä.
Asuuko tämä Virpi Buttonen uudella sukunimellä jossakin Orivedellä?
Toimiiko siellä teurastajana? vai mitä hommia hän siellä on tekevinään?
Entinen V. Butt, nykyinen L. Butt on edelleen kiven sisällä, ja tulee olemaan siellä vielä vuosia. Ei ole pahemmin armahdusanomuksia edes käsitelty, ehkä siksi että tämä paska tajuaa itsekkin ettei ole mitään jakoja vielä siviiliin.
Nykyään rumakin kuin lehmän perse. Sitä ne napit teettää.
Tällaisia varten pitäisi Suomessakin olla kuolemantuomio joka suoritettaisiin väkipyörällä raajat irti repien.
Tumituilla pitäisi olla hirttonaru silmukka valmiina sellissään katosta roikkumasta, moni päätyisi varmasti oikeaan ratkaisuun. Olisipa ollut auerskallakin niin olisi saattanut säästyä paljon veronmaksajien rahoja.