Tuoreimpia kuulumisia ko. hotellista. Hyviä ja huonoja puolia, kaikenlaista voi kertoa. Onko paljon suomalaisperheitä, vai onko suurimmat kiintiöt muille pohjoismaalaisille?
Ruoka? Hyvää, kamalaa, kelvollista? Oliko lapsille oma buffapöytä?
Toimiko superior huoneiden wifi? Entä huoneisiin luvattu playstation? Oliko 2,3 vai 4?
Ja miten toimi?
Kaikki huoneistot ilmeisesti uusittu 2016 kaudelle....
Kiitos jos joku viitsii vastata.
Iolida village/Kreeta/Agia Marina
3
241
Vastaukset
- sunnuntainaRethymnon
Oltiin 9/2015 kyseisessä hotellissa. Palvelu hyvää, eikä muutenkaan valittamista. Wifi toimii hotlan pääaulassa. Huoneessamme mustia n. 6 cm:n pituisia matoja pari kappaletta/päivä. Siivooja sanoi, että olivat "paikallisia kastematoja" jotka aina syksyisin alimpiin kerroksiin eksyvät. Aluksi niitä kavahti, mutta lopuksi niihin tottui.
- edellinen
Lisään vielä edelliseen...meillä oli auto vuokralla viikoksi (suosittelen). Kävimme hotellilla vain oikeastaan nukkumassa. Aamupalalla saa varmasti vatsansa täyteen kelvollisella ruualla. Muistaakseni lapsille oma pöytä. Suihkuista tuli lämmintä vettä ja huoneessa mikro ja jääkaappi..olikohan hellakin. Pleikasta ei tietoa... lapsille riitti muutakin tekemistä.
- alone_again
Onkohan tämä sama kuin Iolida Beach? Yritän varata yhden henkilön lomaa ja tuntuu, että Tjäraborgilla on hirveät hinnat! En ymmärrä, missä ne tarjoukset näkyy sitten, kun jokunen viikko pitäisi 1h tarjouksia olla. No, ehkä pitää taas soittaa. Finnmatkojen sivut on helpommat. Matoja, yök! Olitteko kadun puolella (siis jos tämä on sama hotelli)?
Mietin, että lykkääkö ne tuolla yksin matkaavan jonnekin maan alle. Rodoksella Finnmatkoilla sain tosi hyvän huoneen. Vaikka olinkin yksin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taisin tehdä virheen
Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle743720Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖472916Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt1732898Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi
Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle572401Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me3612162- 1601860
- 781555
- 281380
vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos231378Nainen onko sulla supervoimmia ?
Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.391342