Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

DEREKA on paras...

Käykääs katsomassa Derekan seksitarinoita!

Dereka itsessään on tiukka mimmi ja sitten ne tarinat vielä. On syötävän hyvää. Nam!
1910986
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Dereka on mies,senkin HOMO

Äänestä
  • Ite oot joku eunukki. Oon nähny Derekan ja sen kuvia monta kertaa. Hölmö!!

    Äänestä

  • Kenes ne kuvat on ircissä? Oot tainnu erehtyä aika pahoin??

    Äänestä

Kiva kun et linkkiä laittanut

Äänestä

Ihme urputtajia täältä näkyy löytyvän. Aina teidän pitää ilkkua jollekin, joka tekee jotain!

Pistäkää itse semmonen novellisaitti pystyyn, jos pystytte samaan ku se tyttö!

Huom! Tyttö.. nuijapäät!

Äänestä

Ainakin kyseisestä tytöstä oli nastoja kuvia irkissä.
Ei oikein näyttänyt homppelilta! Nam ;P

Äänestä

Kävin lukemassa muutamia kertomuksia. Olivat melkoisen mukaansatempaavia, osin aika rohkeitakin. Ei hassumpaa!

Onkohan muita vastaavia tarinatupia olemassa?

Äänestä

Kyllä Dareka on nuori nainen Hämeenlinnan seudulta. Hänellä on omat sivut. Monet sotkevat hänet siihen Sadevuon juttuun, Sadevuo on käyttänyt myös Darekan nimeä ja Googlesta joudut helposti Sadevuon sivuille. Ihan OK nekin, mutta alkuperäinen Dareka on täällä:

http://www.dereka.net/dnovellit/

Äänestä
  • Sitähän minä yritin jo sanoa. Sen nimi on kyllä DEREKA, eiks jeh..
    Loistava mielikuvitus nuorella naisella!!

    Äänestä

  • Eikös se oo feikki? Te ootte tyhmiä.

    Eveliini-tv

    Äänestä

  • Eveliinukka kirjoitti:

    Eikös se oo feikki? Te ootte tyhmiä.

    Eveliini-tv

    Joku dereka huuteli täältä miestä itselleen 3-4 vuotta sitten. Onko kyseessä sama hemmo? Vai mikä nyt sitten liekään.
    Muistelisin jotakin tämänlaatuista käyneen, erikoiselta se tuntui. Onko se sama kuin otsikon dereka?

    Äänestä

Antakaas sen tytön tai nuoren neidin olla rauhassa!

Minä ainakin arvostan ja pidän Derekasta vaikka emme sydänystäviä olekaan. Sain sen äskenkin tuntea nahoissani :(

Dereka kyllä tunnistaa, kuka minä olen :)

Tsemppiä Derekalle!

t. J tai F

Äänestä
  • Täälä saa sanoo ihan vapaasti ken tahansa mitä aatteloo.. Äläkä sää tul sanoon mitei sa sanoo!

    Oootte tosi hämäriä.Hokasin heti ketä oot.. hämyjä ootte sinä ja toi ämmä. Kuin voitteki olla noin yhes?? Inhoon teittä molempii!!
    Luulikkos olevas hyväki? Potkasee se sunki pihalle. Tuu viälä tän kehuun! Mua etoo te!!!!

    Äänestä

  • Elmo kirjoitti:

    Täälä saa sanoo ihan vapaasti ken tahansa mitä aatteloo.. Äläkä sää tul sanoon mitei sa sanoo!

    Oootte tosi hämäriä.Hokasin heti ketä oot.. hämyjä ootte sinä ja toi ämmä. Kuin voitteki olla noin yhes?? Inhoon teittä molempii!!
    Luulikkos olevas hyväki? Potkasee se sunki pihalle. Tuu viälä tän kehuun! Mua etoo te!!!!

    Kaikenlaisille idiooteille sitä on tietokone annettukin...parempi olisi, jos et enää kommentoisi muiden juttuja, käyttäisit aikasi oman sielunelämäsi kuntoon laittamiseen !

    Dareka on nuori nainen Hämeenlinnan seudulta, joka sairastui syöpään. Hän on nähnyt paljon vaivaa sivujensa vuoksi.

    Sitten joku Sadevuo tai muu vastaava mies on esiintynyt Darekan nimissä ! Tosi ikävää !!!

    Äänestä

  • Kaapo kirjoitti:

    Kaikenlaisille idiooteille sitä on tietokone annettukin...parempi olisi, jos et enää kommentoisi muiden juttuja, käyttäisit aikasi oman sielunelämäsi kuntoon laittamiseen !

    Dareka on nuori nainen Hämeenlinnan seudulta, joka sairastui syöpään. Hän on nähnyt paljon vaivaa sivujensa vuoksi.

    Sitten joku Sadevuo tai muu vastaava mies on esiintynyt Darekan nimissä ! Tosi ikävää !!!

    Olehan hiljaa nyt! Et osaa edes nimeä kirjoittaa oikein ja sitten tulet tänne toisia neuvomaan.

    Opettele kirjoittamaan!

    Äänestä

Kylläpä onkin taas keskustelu :D
Voisinpa korjata muutamia virheellisiä asioita :>

Niin, olen siis nuori nainen/tyttö Hämeenlinnan läheltä. En siis ole mies. Ikää 19 vuotta.

Minulla ja Finexillä ei ole muuta 'suhdetta', kuin se, että Finex ystävällisesti antaa tekstejään minulle julkaistavaksi sivullani, siitä kiitos hänelle :)

Kuviani ei ole irkissä, mutta IRC-Galleriassa kylläkin, nimimerkillä Dereka.

Sadevuo ei tietääkseni (???, korjatkaa jos olen väärässä) ole käyttänyt minun nimeäni muulloin, kun sillon kun hän piti sivustoni yhteydessä sitä foorumia, joka nyttemmin on muuttunut omaksi erilliseksi foorumiksi kun minä en enää mukana tahtonut olla.

Nih. Eikö olisi kätevämpää ottaa asioista selvää, ennen kuin alkaa täällä julkisesti niistä väittelemään? :)

Ja miten minusta saa miehen kun kuvianikin on Dereka -sivulla tuolla novellisaitillani :D

http://www.dereka.net/dnovellit
Tervetuloa :>

Äänestä
  • Eeii... olet makia kuin kilo hunajaa Dereka!!!

    Olen fanisi ja ihailen sinua ihan tosissani!

    Äänestä

  • Akusti kirjoitti:

    Eeii... olet makia kuin kilo hunajaa Dereka!!!

    Olen fanisi ja ihailen sinua ihan tosissani!

    No jopas ^^
    Ihan ihailija.

    *punastuu*

    Äänestä

  • Kiitos D puolustamisesti. En tosiaan ole nimeäsi käyttänyt milloinkaan enkä missään. Kuten sanoitkin eri asia oli foorumisi aikoihin. Nyt sinulla on oma ja sivustostasi syntynyt on hyvinkin elossa. Sitähän ei olisi ilman sinua olemassakaan.

    En tähän osoitetta laita ettei mainostamisestta syytetä minua. Kaikki halukkaa löytävät sen kyllä kuukkelilla.

    D voi hyvin ja kaunista talvea sinulle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lukenut kirjoitti:

Käykääs katsomassa Derekan seksitarinoita!

Dereka itsessään on tiukka mimmi ja sitten ne tarinat vielä. On syötävän hyvää. Nam!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu