Jou kurkot!
Kaveri on menossa naimisiin ensi viikonloppuna. Aiomme pitää polttarit torstai-iltana hesan keskustassa. Yks idea on viedä se Studio Veronican sessioon, lisäksi aikaisemmin viagra juotettuna salaa!!!
Tuossa vähän tyylisuuntaa, minkälaisia ideoita tarvittais. Asialla on todella kiire!!!
Onks hyviä polttarijäyniä tulevalle sulholle? KIIRE!
9
7432
Vastaukset
- claas
me laitettiin kaveri karhupuvussa ympäri juovuksissa (ei nimeään muistanut) oulun junaan, ja kaveri oli oulun päässä avussa kyllä. taskuun laitettiin vihreät sukkahousut ja outu puhelinnumero, poskeen huulipunajälkiä. hyvä meininki.
- hauskaa!
ahahahaha ! ahahahha !!
viekää vaikka ihan oikeeseen homobaariin kanssa!! kelaa miten jännää se vasta olisi, että hui hui!
huomaa taas kun maalaiset on asialla. - saa
pitää polttareita paria päivää ennen!!!!!!!!
Perkele..
Mitä jos luokkaantuu tai tulee mokattuu pahasti..
Yks tuttu meni kännissä naimisiin ja katuu sitä lopun ikäänsä.
Sen pitäisi olla paras päivä, eikä tarvisi enää murehtia viime yön juttuja.- marina
oli polttarit koska hyvänsä, niissä ei saa tapahtua mitää sellasita, mitä sulhanen tai morsian katuis. on bestmanin ja kaason tehtävä hoitaa, että kaikki sujuu morsiusparin (sekä polttareita juhlivan, että kotona odottavan) kannalta moitteetta.
on epä-ystävyyttä (yleensä kai kaaso ja bestman ovat morsiusparin ystäviä!?!) aiheuttaa jommalle kummalle suunatonta murhetta -varsinkin hääpääivän edellä- koskaan ystävyyden aikana, mutta varsinkaan kunnia tehtävässä! - Bestmän - the best man
Ihme palautetta. Täällä on ilmeisesti tapana, että kysyjä mollataan maan rakoon. Kukaan ei vastannut kysymykseeni, vaan tuli pelkkää v-tuilua.
Ensinnäkin, kaveri on itse rankka bailumies, ajateltiin antaa takaisin samalla mitalla.
toiseksi, sillä on KOKONAINEN VUOROKAUSI aikaa toipua!!!
Asiallisia vastauksia, toivon.
- mariiqa
Oletteko tulleet ajatelleeksi, että morsiamesta, eikä sulhasesta ehkä ole tuonkaltaiset polttarit niin kovin hauskoja.. Jäynää saa olla, mutta hei haloo ihmiset, järjenkanssa käytettynä. Polttareidenkin pitäisi olla sellaiset mitä muistellaan hymy suupielessä.
- ihan miesten juttuja
aaargh! kyllä meillä ainakin mies innostu tollasesta jäynästä. hekotteli ihan että voi sitä poika parkaa.
huumoria hyvät lukijat! - Anonyymi
Ei saaketti mitä ruikuttajia kaikki foorumit täynnä. Naiset ei vaan ymmärrä..
- miten meni?
noh mites polttarit meni. ois kiva kuulla. :D ja miten ne häätkin sitten meni? ois oikeesti kiva kuulla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 856304
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303783törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283140Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3691696- 331388
- 271330
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46949Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11946Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11870- 42859