16-vuotta täyttäneistä (amiksen/lukion 1. ja 2. luokka) tytöistä on ollut yhdynnässä keskimäärin 58%.
a) Minkä ikäinen olit kun olit ekan kerran yhdynnässä?
b) Mikä oli paikka (sänky, wc...) ja tilanne (bailut, poikakaverin luona...)?
c) Mikä oli kumppanin ikä?
Missä harrastit seksiä ekan kerran?
8
651
Vastaukset
- hiljainen.kostaja_
Kumppani oli 16v ja paikka oli Aarinpolulla Juukassa. Muistaakseni takkahuoneessa. Siellä minä hänet korkkasin. Nyt on ollut hiljaisempaa naisten/tyttöjen suhteen.
- hiljainen.kostaja_
Hiljaista on ollut viimeiset 30 vuotta
- Onegirl03
Olin melkein 13-vuotias ja poika oli 14. Ja paikka oli ihan sänky. Ja tilanne se, että olin sillä yötä! Ollaan yhes.
- pain_and_blood
Olin ennen koulua hengaamassa pyöräkatoksilla ja sit yks tyttö tuli lievässä humalatilassa mun luo ja sanoi et se on aina tykänny musta ja haluu et oon sen eka, joten mentiin naistenvessaan ja tehtiin se, eikä enää koskaan puhuttu sen jälkeen koska ei menny iha putkeen :( ja se on vuoden nuorempi vaik oltiin molemmat 14 sillon.
13-vuotias tulee kännissä sanomaan 14-vuotiaalle että tykkää siitä, menevät vessaan panemaan, eka kerta ei suju niin kuin elokuvissa ja tämän takia eivät enää koskaan puhu toisilleen? Voi hyvää päivää nyt taas.. :D
- sri
17 vuotiaan tyttö ystävän auton taka penkillä tuli ekan kerran tyttö ystävä oli 20 v
- Datboi123
14 vuotiaana iha sängyl 13v muijan kaa
- Kikin
14-vuotiaaa kielimatkalla Englanissa. Poika oli italialainen ja joko 15 tai 16, en muista. Oltiin eräiden bileiden jälkeen tämän pojan hotellihuoneessa ja siinä sitten pussailu meni vain pidemmälle. Ei jäänyt mitään traumoja tms. vaikka tosi nuori olinkin. Kumpikaan meistä ei ollut kännissä ja koko homma meni tosi rennosti.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1572558Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021072- 64901
- 65839
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85710Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658