MInä olla raskaana ja olla 2 vuotias

Siis niinku mun nimi on jahmo ja mä taidan olen raskaana kosk kun mä tulin mäkist huomasin että vatsani oli suurempi.

onks tää jumalan tahto. siis omg ku mä oon ottanu vaan suihin ku sil muijal oli kortsu




sanoin vanhemille täst ja he dissas mua huorax
251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sinulla mitää hätää ole ei ole liity lahkoon jumala armahtaa sinut

Liity johannesveljiin

Äänestä

Kai otit maksun BJstä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


alexandraUranus kirjoitti:

Siis niinku mun nimi on jahmo ja mä taidan olen raskaana kosk kun mä tulin mäkist huomasin että vatsani oli suurempi.

onks tää jumalan tahto. siis omg ku mä oon ottanu vaan suihin ku sil muijal oli kortsu




sanoin vanhemille täst ja he dissas mua huorax

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu