half-life 2

vastustaja

Half-life 2 on ihan surkea peli ei edes kunnolla toimi ja yök

5

650

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jos ei toimi niin yleensä se on käyttäjän koneessa tai aivoissa vika.

      • Zuissi

        ..Tai molemmissa. Ja kun sanotaan että tekee kaiken oikein ja kone kestää, niin missä se vika lopulta on? Auringonpilkuissa ja Saturnuksen asennossa? Tuskin.


    • Gordo-n

      Ensinnäkin et ees tuskin oo pelannu sitä Hl:kakkosta lainkaan kun päästät tuollaisia "sammakoita" suustas..."ei ees toimi kunnolla"lol:D oisko ittessäs vika tai ehkä jopa koneessas

      ps.tää on mielipide asia tastä "ei" voi kiistellä

      • ...:D:D:D::D:D

        Half life 2 on huippu peli! mutta .... siinä on puute... Se on liian lyhyt olen pelannut half-life 1 läpi, couter stiken,Half-life oppositting force,Half-life bluen ja viel half-life 2 sen.... Kaikki nuo muut pelit on 10 kertaa pitempiä kuin hl2.. PYHYY!!!


    • Harri

      Miten saadaan nuo koodit toimimaa? ku mää en ymmärtäny yhtään ku kävin kattomas jonnewebistä ja cheatplanetista. Vastatkaa viestiin jos tierätte kuinka KIITOS!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä

      Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla
      Maailman menoa
      553
      1811
    2. Hotellille löytyi ostaja....

      Tämän päivän Kainuun Sanomissa oli uutinen, että pesänhoitajan mukaan Hotelli Kainuu myydään ensiviikolla. Hieno homma,
      Kuhmo
      18
      877
    3. Sinä. Just sinä.

      Palataan ajassa taaksepäin vuosi tai kaksi. Mitä tekisit toisin jos voisit?
      Ikävä
      84
      873
    4. Onko se loukkaavaa

      Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k
      Ikävä
      101
      806
    5. Onko kaivattusi seinäruusu?

      Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai
      Ikävä
      50
      729
    6. Tiedätkö kaivattusi musiikkimaun?

      Minkälaisesta musiikista hän pitää?
      Ikävä
      63
      715
    7. Saana airola ja. muusikko spekulaatiota

      Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki
      Yhteiskunta
      2
      707
    8. Miten kuvaisit tunteitasi

      tällä hetkellä?
      Ikävä
      66
      688
    9. Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen

      Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?
      Ikävä
      74
      638
    10. Moi, olen Lampunhenki

      Kerro toivomuksesi🏺
      Ikävä
      65
      543
    Aihe