Moi. Minulla on Macbook pro late 2015 malli ja sen ssd/kovalevy on mennyt rikki. Miten voin vaihtaa uuteen kovalevyyn ja saada applen käyttöjärjestelmä siihen??
Macbook pro ssd
Jonaski2000
1
171
Vastaukset
- 1stMacFinn
Tuo taitais mennä takuun/virhevastuun piikkiin, tuo vaihto. Tulee halvaksi.
Käyttiksen asennus on helppoa nettipalautuksena ja sitten TimeMachine varmistuksesta ohjelmien ja tiedostojen palautus. 2-4 tuntia menee.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/2091608Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1391358- 541123
- 72995
- 52969
- 106912
Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva52903Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53850- 82830
- 31764