Sääliksi käy VW kikuleita

6106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

VW on maailman paras auto, eikä siinä ole koskaan mitään vikoja....

Äänestä

Pahus, kun kerkesi ruotsin markkinoille ykköseksi ohi Volvon...

Äänestä

Toyotallakin on ollut keskeytyksiä jos minkä syyn vuoksi, mutta Terot ovat käyttäneet sitä korttia selittääkseen huonoja myyntitilastoja.

Äänestä
  • trollipoju veti tietenkin heti mukaan Toyotan, aivan tapojensa mukaisesti. Tarkoitti että maanjäristyksien tuhottua kyliä ja kaupunkeja, piti Toyotankin pitää katkoksia tuotannossa. Unohti tietysti kertoa syyn. Tämähän on pojun tyyliä mitä parhaimmillaan.

    Äänestä

Kohta vaihdelaatikot idästä ja muut ja sitten vuoden takuu.

Äänestä

Vain tyhmä ostaa Vikawagenin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


BratwurstOnMakkara kirjoitti:

Onneksi tuon ongelmajätteen tuotanto keskeytetään edes hetkeksi, ja luonto kiittää.....Ja jotkut vielä ihailee.....

http://www.kauppalehti.fi/uutiset/volkswagen-pysayttaa-golfin-valmistuksen-kokonaan/wnPzpr3C

http://www.taloussanomat.fi/autot/2016/08/18/volkswagen-harkitsee-tyoajan-lyhentamista/20168646/304

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu