Evertonin Tomz Garsen menee realiin!

Ei Juma Lauta!§

Vittu Perkele saatana, voi vittu mix pitää ostaa noin paskoi pelaajii!! Real madinrille kelpaa vaa PARAS eikä paska niiku tohomas gavsen!! Evertton on paska!! Mix paskoist tiimeist pitää ostaa!!! Kannataa ostaa ronaldinjo ja zevssenkko!!!! ReaL ruLez

4

367

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Foorumisti

      Kuka vittu on "Tomz Garsen"? Real madinr, missä pelaa? Evertton? Entäs kuka on "tohomas gavsen"? Miten noin lyhyessä viestissä voi olla noin helvetisti kirjoitusvirheitä ja tEiNiX:ii?

    • joop joop

      iha hyvä varmaa toi tomz garsen en oo kyl kuullu...oot kyl varmaa aika kova futis tietäjä..he heh

    • Wacko

      Kyllä Gravesen sopii madridiin kuin nyrkki silmään. Tällä hetkellä Madridilta on puuttunut taistelua keskikentältä ja juuri sen Gravesen hallitsee.
      Ei myöskään pidä unohtaa Gravesenin syöttötaitoja, yllättäen tekniikkaakin löytyy enemmän kuin tarpeeksi.
      En kyllä pysty ymmärtämään miksi Everton myy niinkin tärkeän pelaajan pois kuin Gravesen. Joukkueella on mennyt hyvin ja ensikaudella olisi mahdollisuudet päästä mestareidenliigaan, mutta juuri kun joukkueeseen pitäisi panostaa, myydäänkin parhaat pelaajat pois.

      Tästä alkaa Evertonin putoaminen takaisin omalle paikalleen.

      • Kyyl

        Loistava viesti Wackolta! Madridin ongelma oli juuri keskikentän pohjalla! Hyvä hankinta saatavilla olevista... Makelele hoiti pitkään tuon osan ja kun hänet kaupattiin pois jäi tyhjä paikka. Zidane, Beckham, Figo, Raul yms. ovat loistavia ylöspäin mentäessä, mutta juuri Gravesenin tyylinen pelaaja hoitaa pallot heille! eli raastaa ja taistelee joka pallosta jota muut menettävät. Juven Emerson olisi lottovoitto realille.... :) Maailmanluokan pelaaja juuri tuolle paikalle.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      435
      6336
    2. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      124
      3652
    3. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      95
      2439
    4. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      25
      1899
    5. Moraaliköyhä S-ryhmä

      S-ryhmä on kehystänyt Israel-boikottipäätöksen “ihmisoikeuslinjaukseksi”, mutta toteutus paljastaa sen onttouden: valiko
      Tampere
      111
      1271
    6. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      92
      1234
    7. Minkä biisin omisit sun kaivatulle?

      Pieni perustelu olisi kiva. ❤️
      Ikävä
      63
      1055
    8. Onko kaivattusi

      seksuaalisesti vetovoimaisin ihminen jonka olet ikinä tavannut?
      Ikävä
      62
      1048
    9. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      76
      950
    10. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      41
      924
    Aihe