Palvelu ihan perseestä. Mainostetaan ikkunassa ja lehdessä tarjousta, mutta se ei ole voimassa viikonloppuna. Sitähän ei mainoksissa kerrota! Kävin oikein vasiten kysymässä, miten tarjous voimassa ja mihin asti. Ei osannut kukaan pitseriassa suomea. Mukumies soitti jollekin joka osasi vähän suomea. Eipä tiennyt sekään karvakäsi tarjouksen voimassaoloa mutta sanoi on on voimassa nyt lauantaina ja sunnuntaina. Sit ku meni ostoksille pitsalaan viikonloppuna niin kassan lyötiin listahinta. Valitin että mulle just eilen täällä sanottiin, et on voimasssa niin musumiekkonen vaan jankkas et ei oo tarjous nyt voimassa ja hän on omistaja. Ei ostettu eikä osteta ikinä mitään siitä paikasta! Kusetusta. Ja lista on muuten numeroita myöten kopioitu aseman pitsasta joka on imatran paras pitseria!!!
Uusi princess pitseria paska paikka
Pitsaton
19424
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
missäs tämmönen paikka on?....että tietää , ettei vahingossakaan sinne eksy..
lappeentiellä elegant-kahvilan paikalla
Ettekste vittuopi että mutakuonojen paikat kannattaa kiertää ja kaukaa!!!!!!!!!!!
Halvempia ku suomalaisten riistopaikat
On kyllä harvinaisen paska pizzeria tuo
Meltolassa tosi hyvä pitsapaikka! Ja mukava on se omistaja, eikä oo mikään karvaranne.
Minusta paras pizza Kebab tuore salaatti hyva palvelu kiva pakka hintaan parasta 10/10
Mina itse kirjotta tama
Kerran käyty syömässä, ja oli samalla viimeinen kerta. Tuskin ensikesää näkee tämä pitseria..
Itse asioin edm. paikassa su 14.8 kaksi kertaa. Ensimmäisen ja viimeisen kerran. Lehdessä oli tarjous-ilmoitus. Myyjä sanoi " ei ole nut voimassa ". Kiitos ja näkemiin.
jos ei tarjous ole viikonloppuna voimassa, se pitää kertoa mainoksissa. kuluttajan harhaan johtamista. voisi valittaa jonnekin, mutta ei kannata, kun paikka menee konkkaan kohta muutenkin.
Teille zuvakeille ja hyysäreille sopii tälläiset räkälät aivan mainiosti! Me muut kunnon ihmiset menemme Rossoon syömään kun haluamme Pizzaa, ei jumalauta tulis edes mieleenkään mennä ja antaa rahaa noille karvakäsille.
Fiksummat äänestävät lompakollaan ja kiertää rosson kaukaa. Maksakaa te antskut ittenne kipeeks suomalaisesta "laaturuuasta". Me zuvakit käytetään säästyneet fyrkat tärkeempään.
Henkilökohtaista palvelua taitaa saada vain naisasiakkaat, se pizzan myynti kai sivuseikka kun on tärkeämpää "tekemistä"!
Mun piti mennä töihin sinne, mutta niin sitä vaan yhä kortistossa ollaan. Työhaistatteluun asti pääsin ja siihen se sitten torppaskin. Vikana oli se kun osasin liian hyvin suomea ja se kun luonteeseeni kuuluu olla ystävällinen. Ei ollut apua siitäkään, kun sanoin, että oon valmis tulee joka päivä fillarilla töihin, 100 kilsaa suuntaansa. Sissiluonnetta ei arvostettu, myöskään, mutta viherpiipertäjät tykkäis kyllä.
Lopuksi pieni tietoisku: Siellä keittiön puolella kun ne karvakädet leipoo niitä pitsapohjia, niin ne hieroovat niitä karvaisia rintojaan vasten. Pyörittelevät taikinaa oikein kunnolla vuoroin jauhoissa ja vuoroin rintakarvoissa.
Aattelin ensin ottaa pitsan mukaan, kun lähen kotimatkaa villaroimaan, mutta sitten kun näin pitsanpaistajat tositoimissa, niin jätin ottamatta. Parempi piänes näläs kuin tukehtua mustiin rintakarvoihin.
Ensimmäinen kerta täällä. Venäläinen myyjä, ei taustamusiikkia, ulkonäön perusteella buffettipöydässä kaikki ollut pidempään täysin koskematta. Tilasin listalta. Kebabbi oli kuitenkin ihan kelvollista. Seuraavaksi taidan kuitenkin mennä muualle.
hyginea ala-arvoista................ testasin ! VARO VAARAA. !
https://www.youtube.com/watch?v=jBmxl03qQMo
Jotain tälläistä...
Huono palvelu, huonot pizzat. Kaksi kertaa antanut paikalle mahdollisuuden ja pettynyt molemmin kerroin. Ensimmäisellä kerralla paikanpäällä todella tympeää palvelu, sekä sain vielä väärän pizzan mitä ei suostuttu edes korvaamaan millään tavalla. Oletin tämän johtuvan kielimuurista. Pizza kuitenkin mauton. Toisella kerralla kotiinkuljetuksella tilasin itselleni ja kahdelle kaverilleni pitsat kyseisestä ravintolasta. Pitsat levinneet pitkin laatikoita ja täytteet laatikoiden yhdessä nurkassa pitsojen vierellä. Enpä koskaan enää kyseiseen paikkaan rahojani laita eikä muuten tuttavistanikaan enää kovin moni. Tällä vauhdilla ei p*skalafka enää kauaa pystyssä pysy!