Vanhempi poistettu tilastoni oli Nobelin palkinnon saaneen tiedemiehen laatima jonka mukaan gambialaisten älykkyysosamäärä olisi ollut 50.
Uudempi EU:n tilasto osoittaa nyt lukemaa 65. Se tarkoittaa suomeksi imbesilliä joka kuitenkin tietyin varauksin kykenee itsenäiseen elämään:
http://www.ao-testi.eu/fi-fi/tilastot
Gambialaisten älykkyys on noussut!
SuomalaisetKärkipäässä
3
179
Vastaukset
- IlmainenKikka
Gambialaiset miehet ovat kuin kivoja hauvoja. Kun niille heittää pallon niin kaikki juoksevat sitä innoissaan potkimaan.
Se on mainio konsti bumsterilaumojen hämäykseen; heitä pallo! - tilasto
Kivaa kun edes jollain on noussut. Samaa ei voi sanoa kaikista
- HeitäMulleSePanaani
Minä luulin ensin että paikallisten kielitaidon vajavaisuus sai heidät vaikuttamaan tyhmiltä.
Nyt jo tiedän että ovat sitä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 843402
- 771347
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.1821339Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401040Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd104987Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.310952- 43859
- 95857
Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os78845Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en124835