Hei, minulla on häiritsevä onkelma. Alapäästäni löytyy vierekkäin, emättimen yläpuolelta kaksi valkoista ja kovaa 'viiltoa', matalan aukon näköisiä, jotka ovat kosketusarkoja, ja välillä emättimestä tulee paha haju. Onko kyseessä jokin tauti, onko vain haavoja? Pesen alapään noin parikertaa päivässä suihkusaippualla, voiko saippua ärsyttää sen sellaiseksi?Harrastan seksiä poikaystävän kanssa usesti päivässä, ja mulla on käynyt mielessä jos olisi saattanut venyä rikki? Tilanne on kiusallinen, ja välttelen lääkäriä. Aika gynelle on varattu, mutta haluiaisin aukot pois ennen sitä. Hommelit pelottavat minua ja olen alkanut häpeämään alapäätä. Ennen ei ole ollut, mutta uudessa suhteessa on parin kk jälkeen tullut. Miehellä ei ole tauteja.
Valkoiset 'viillot' alapäässä?
8
1337
Vastaukset
- Ihminen15
Suihkuihkusampoota ei kannata käytää.
- vaitiedät
Mistä sinä ressukka tiedät, että miehellä ei ole tauteja.
- Tunkkapussi__
Kondomi, kondomi ja vielä kerran kondomi. Ei tarvitse arpoa.
Minua taas häiritsee se, miksi tämä keskustelu on miss mix-otsikon alla.
- SeksiSeppo13
Lopeta mattopuukkoleikit heti!
- mee-lääkäriin
Tippuri
Lääkäriin ja heti. Miksi riskeetava oma terveys ja pahimmillaan lapsen saanti? On normaalia yleistä arvostettavaa mennä gynelle ja itse voit valita kenet haluat. Se mitä miehellä on tai ei, ei ole mitenkään muuten kuin testeillä todettavissa.TP hakijat ovat tuoneet sekä uusia tauteja että jo suomessa kuolleita tauteja.
- HellO1234
:( no mitähäntähänsanosin, että kiyllä se siittä
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 427215
- 324028
- 543523
- 423030
- 172776
- 372248
- 162226
Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...
Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons482216- 412193
- 452169