HÄMEENLINNA, Kaurialan tornitalosta vapaa asunto

kapanen_12

Hämeenlinnan Kaurialan tornitaloista siisti 35 m2:n asunto vuokrattavana. Tämä 4. kerroksen asunto sijaitsee arvostetulla ja rauhallisella alueella aivan Hämeenlinnan keskustan palveluiden läheisyydestä, noin 400 metrin päässä Hämeenlinna-keskuksesta (Kauppakeskus Goodman). Lyhyen auto- / pyörämatkan päässä myös Tiiriön kauppakeskus. Mainiot ulkoilumaastot ja urheilupuistot lähellä. Palvelut lähellä, ja lähin lähikauppa kadun toisella puolella.

Taloyhtiössä on putkiremontti tehty 2012, jossa yhteydessä myös kylpyhuoneet uusittiin.

Asunnossa olohuone, joka tilaltaan suurin. Edelleen iso eteinen, josta kulku vaatehuoneeseen. Lisäksi huoneistoon kuuluu v. 2012 remontoitu kylpyhuone sekä keittiö, jossa yhteydessä ruokailuhuone. Jälkimmäistä tilaa voi tietty tarvittaessa käyttää vaikka erillisenä makuusoppena.

Vuokra 520 euroa vesi. Asunto on vapaa 1.9.2016 alkaen. Vuokraan asunnon luotettavalle vuokralaiselle. Takuuvuokra 2 kk takuu, tai muu sovittava vakuus. Jos Sinulla on luottohäiriömerkintä tai vastaava, niin laita viestiä ja mietitään yhdessä miten vuokratakuuasia hoidetaan. Vuokraan siis asunnon myös luottotiedot menettäneelle, jos asiat muuten kunnossa.

Myös lemmikkieläimet mahdollisia.

Mikäli kiinnostukseksi heräsi, ota yhteys sähköpostitse: a.kapanen (at) elisanet.fi tai soita 040-5482 192 / Ari Kapanen.

Asunnosta lisää kuvia täällä: http://www.nettimarkkina.com/kaurialan-tornitalosta-vapaa-asunto/1411414

0

91

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Mieleni harhailee sinussa

        Uskon että tykkäät minusta. On vain yksi elämä. Silti jään paikoilleni ja odotan että jokin muuttuu. Menin palasiksi, ei
        Tunteet
        14
        3320
      2. Jännitän sinua J mies

        Ei tästä tulee mitään. Tuskin kaikki olis mennyt näin moneen solmuun, jos olis tarkoitettu meidät yhteen.
        Ikävä
        126
        1384
      3. Toivotko, että

        hän tulisi juttelemaan sinulle, vai lähestytkö mieluummin itse?
        Ikävä
        93
        1268
      4. Orpo suunnittelee palestiinalaislasten Suomeen siirtoa

        "Sairaalahoitoa tarvitsevien lasten ottaminen Suomeen on lisäksi selvityksessä, Orpo sanoo. – Jos meillä on mahdolli
        Maailman menoa
        264
        1121
      5. Kuinka kauan kesti että ihastuit

        Kaivattuusi? Jos lasketaan siitä hetkestä alkaen kun näit hänet ensi kerran. Oliko jokin tilanne tai tapahtuma, joka voi
        Ikävä
        57
        1116
      6. Olen käyttäytynyt sinua kohtaan väärin toistuvasti

        Puolustuksekseni täytyy sanoa, että ei ole ollut tahallista vaan seurausta harhaisista luuloista ja ajatuksista. Esimerk
        Ikävä
        66
        1034
      7. Taposta murhaksi

        Mitä tästä tapauksesta tiedetään?
        Kajaani
        42
        945
      8. Tunneälyä testaamaan!

        Testi pitää sisällään viisi osa-aluetta. Itse sain täydet tuosta ensimmäisestä eli 25/25. Kokonaispistemäärä oli 100/125
        Lesbot
        3
        921
      9. Vaikutat tosi mielenkiintoiselta ja

        paksulta. 😂 m - n
        Ikävä
        84
        841
      10. Saanko mies tulla sun kainaloon nukkumaan?

        En saa unta kun mietin sua❤️ Saako tulla sun viereen ja käpertyä sun kainaloon?
        Ikävä
        48
        798
      Aihe