KAUPPAHALLI KAJAANIIN..!

Anttilan entisiin tiloihin olis hyvä remontoida kauppahallin tarpeita vaativat tilat. Olis tilaa ja avaruutta,,!...?
11<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Niinku Oulusa. olis kiva!

Äänestä

Ei Kauppakadulla riitä kauppahallille tilaa, jos kauppahalli Kajaaniin, niin ainoa varteen otettava paikka torin ranta, jonne Iso halli yrittäjille, ja tilaa parkkipaikoille (ilman kiekkoa ja parkkimaksuja). Tässä haastetta Kainuun Yrittäjille ja Kajaanin kaupungille.

Äänestä
  • Torin ranta? Ja Anttilan kiinteistö vieressä tyhjillään? Äly hoi !

    Äänestä

Olis vamaan "Anttilan Hallissa" saman verran tungosta kuin kajaanin kauppatorilla torstaina 17. tammikuuta kello 10!

Äänestä

Ei asiakkaita riitä pieni kaupunki on.

Äänestä
  • Tosi on . Toivottavasti ei kukaan yhteiskunnan tuella aloita sellaista edes suunnittelemaan. Jos jollain yksityisellä on liikaa rahaa , törsätköön vaikka rikkauksiansa kauppahalli kokeiluun.

    Äänestä

Lidlin euron lenkin ostajille kauppahalli ja laadukasta(kallista) ruokaa? Kyllä kauppakatu joutaa jo kuopata. Sitähän kaupunki on toimillaan jo vuosia ajanut.

Äänestä

anttilan varastotiloihin rosmo varma veneitten talvisäilytyspaikka!

Äänestä

Bordelli .Yläkertaan asiakkaille esittely tuotteista ja valelääkärin viakran jako , terveystarkastus ,rahastus.Varsinainen toiminta alakerrassa ja parkkihallissa.*henkilökunta Thaimaasta, Venäjältä,Balttiasta,myös muista eksoottisista maista*.Suomalaiset vois olla johtotehtävissä.!!...?..?

Äänestä

Tulee ikävä anttilan parkkihalli homostelua.

Äänestä

Kaikkien automerkkien yhteinen esittelytila , olis keskellä kylää. Olis hyvä käydä vielä autottomien kattoo mitä on tarjolla ja vertailla hintoja ja laatua.....?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hallihanke kirjoitti:

Anttilan entisiin tiloihin olis hyvä remontoida kauppahallin tarpeita vaativat tilat. Olis tilaa ja avaruutta,,!...?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu